„MAMY2MAMY” przedpremierowo 25 maja w ramach cyklu „KnO”

23 Maj

Bridget Jones po francusku, czyli Juliette Binoche w niemożliwie komediowej roli. „MAMY2MAMY” przedpremierowo już 25 maja w Multikinie. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20–tka! Imprezuje, szaleje, bawi się. Jeździ na różowym motorze w różowym kasku i podbija ulice Paryża i serca przystojnych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki – odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej – 30–sto letniej Avril. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że obie mieszkają razem, córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało – obie zachodzą w ciąże, jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów i armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować? 

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 25 maja 2017 r. w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Multikino Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze i Zgorzelcu.

Partnerem majowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Gdy świat stawia przed Tobą zaskakujące wyzwania, potrzebujesz samochodu, który pozwoli im sprostać. Jeep® Renegade ma aż wszystko czego potrzebujesz i tylko to, czego Ci potrzeba. Gotów na przygodę? Tylko podczas cyklu seansów Kino na Obcasach oraz Balet Bolszoi w Multikinie masz szansę na zdobycie tego wyjątkowego samochodu!

Weź udział w projekcie Kino na Obcasach lub Balet Bolszoi między 1 lutego a 30 listopada 2017 roku podczas trwania konkursu, wypełnij otrzymaną podczas seansu ankietę, odpowiedz na proste pytanie: Śladami przygód jakiego bohatera filmowego podążałbyś Jeepem Renegade? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Do konkursu „Jeep® w Multikinie 2017” podczas cyklu seansów Kino na Obcasach oraz Balet Bolszoi w Multikinie zaprasza Jeep® Renegade. Ikona wolności.
Szczegóły konkursu w regulaminie.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu „MAMY2MAMY”.

                        Jak nazywa się aktorka, która gra filmową córkę Juliette Binoche?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (25 maja) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – „MAMY2MAMY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi. Przypominamy, że seanse w ramach cyklu Kino na Obcasach przeznaczone są wyłącznie dla Pań.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 maja, do godz. 14:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.