„Mam parcie na szkło” – wywiad z Czesławem Mozilem (WIDEO)

2 Lis

Grupa Czesław Śpiewa ciągle koncertuje i ma się dobrze. Tym razem zespół zawitał do Trójmiasta, a my zadbaliśmy o to, żeby jego lider zamienił z nami kilka słów. W wywiadzie dla my3miasto.pl – Czesław Mozil!

Czesław Mozil, to człowiek o osobowości i aparycji co najmniej nietuzinkowej. Mimo tego, że regularnie odrzuca wiele różnych propozycji, jest jedną z najbardziej zajętych polskich gwiazd. Koncertuje, sprzedaje ciuchy dla dzieci, występuje w reklamie, użycza głosu w filmach animowanych, prowadzi restaurację.

Obejrzyjcie naszą rozmowę o najnowszych planach muzycznych, filmowych i teatralnych artysty, a także, jak to się stało, że nie wychodząc z alternatywy wszedł do mainstreamu i czemu po całonocnej imprezie budzi się szczęśliwym człowiekiem.

Podziękowania dla Cafe Bar Mon Balzac za pomoc w realizacji materiału.

6 Replies to “„Mam parcie na szkło” – wywiad z Czesławem Mozilem (WIDEO)

  1. Pingback: Hoop Likes Festival Gdańsk 2015 (KONKURS) - my3miasto.pl

  2. Pingback: Rusza Festiwal Ludzi Internetu! (KONKURS) | my3miasto.pl

  3. Nie chodzi o wulgaryzmy, ale o jego światopogląd, spojrzenie na wiele spraw społecznych, damsko-męskich, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Wywiady powinny nieść ze sobą przekaz, mądrość nawet jeśli mądrość tylko i wyłącznie osoby, z którą się rozmawia. Z tego wywiadu dowiedziałem się, że ma firmę CzesioCiuch, o czym wiedziałem i o jego planach artystycznych na przyszłość, o czym też już wiedziałem. Nic nie niesie sobą ten wywiad.

  4. Świetny wywiad. Bez wulgaryzmów i merytoryczny. Brawo. Takie wywiady kocham i cenię. Nie gonicie za sensacją, nie pierzecie cudzych brudów. Bez słodzenia ale z sensem. Nie wdawałabym się w dyskusje z narzekaczami. Zawsze będzie tak, że się komuś nie spodoba. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. I tyle w temacie.

  5. Oprócz tego, że wspomniał o byciu singlem, działaniu przy bardzo wielu różnorodnych projektach, grubym balowaniu i liberalnym wychowaniu, to pewnie wplecenie wulgaryzmów i pokazanie genitaliów byłoby dla Ciebie satysfakcjonujące, jeśli prawidłowo podążam tokiem Twojego rozumowania 🙂 Dziękuję i rownież pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.