Karta Gdańskiego Lwa, czyli lwi ukłon dla gdańszczan (WIDEO)

8 Maj

8 maja w ofercie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Wybrzeża w Gdańsku pojawił się nowy produkt – Karta Gdańskiego Lwa. Promocja umożliwi mieszkańcom miasta tańsze i nieograniczone wizyty w zoo przez cały rok. Specjalnie z tej okazji gdańskie lwy otrzymały pakiet smakołyków i specjalne piłki do zabawy. Zobaczcie, jak zareagowały na prezenty!

O nowym produkcie i innych nowościach, które uatrakcyjnią ofertę gdańskiego ogrodu zoologicznego w tym sezonie, na spotkaniu dla mediów opowiedzieli zastępca prezydenta Gdańska – Piotr Grzelak oraz dyrektor gdańskiego ogrodu zoologicznego –Michał Targowski.

Często zapominamy, że w Gdańsku mamy taki wielki skarb jak zoo i wprowadzając Kartę Gdańskiego Lwa, chcemy zachęcić mieszkańców miasta, żeby częściej ten skarb odwiedzali. Dzisiaj każda osoba odwiedzająca zoo musi płacić 25 zł za jedno wejście. Karta Gdańskiego Lwa będzie kosztowała 50 zł, więc każdy mieszkaniec będzie mógł przespacerować się po ogrodzie zoologicznym nieograniczoną ilość razy w ciągu roku, w cenie zaledwie dwóch biletów jednorazowych – wyjaśniał Piotr Grzelak.

Kartę będzie można nabyć w kasach Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Wybrzeża w następujących cenach: 50 zł (normalna) oraz 30 zł (ulgowa). Regulamin oraz wniosek, który należy wypłenić, w celu jej otrzymania, dostępne są na stronie internetowej zoo.gda.pl.

Gdańskie zoo jest w całości utrzymywane z budżetu miasta, a więc z podatków, stąd pomysł na ukłon w stronę mieszkańców miasta i promocyjna Karta Gdańskiego Lwa. To także sposób na promocję, ponieważ chcemy zachęcić gdańszczan do odwiedzania nas także poza sezonem letnim – mówi Michał Targowski. – Z okazji wprowadzenia nowego produktu, zakupiliśmy dla dziewiątki naszych lwów specjalne zabawki. To piłki odporne na bliski kontakt z lwią paszczą. Sprowadziliśmy je specjalnie z zagranicy. Mamy nadzieję, że prezenty spodobają się zwierzętom i już wkrótce będziemy mogli obserwować na tym pięknym wybiegu lwie mecze! – dodaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.