Łukasz Nowicki wystąpi w Teatrze Impro (KONKURS)

21 Sie

Teatr Impro Sopot to nowa placówka teatralna na mapie Trójmiasta. Jej siedziba to Sala Koncertowa PFK w Operze Leśnej w Sopocie. Gościem specjalnym podczas najbliższych występów, które odbędą się 26 i 27 sierpnia o godz. 20.30, będzie aktor Łukasz Nowicki. Mamy dla Was bilety!

„Impro” to nowy wielki i dynamicznie się rozwijający światowy nurt teatralny, którego istotą jest improwizacja. Aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym podejmują się na scenie heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania – wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie rzucanych przez publiczność zadań. Miejsce akcji, kto jest kim, czym się to kończy itp. określa widz. Reszta zależy od natchnienia, błyskotliwości i zdolności zespołu.

Pierwszy sopocki spektakl nowego teatru nosi tytuł „Impro Atak” i jest zbiorem 6-7 małych form. Od stycznia wystawiany jest z wielkim powodzeniem w Teatrze Nowym w Łodzi (6 tysięcy widzów, 42 spektakle).

Jego twórcą jest Jacek Stefanik aktor, muzyk, od 5 lat jeden z trenerów nurtu Impro w Polsce. Występujący to: Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Wojtek Oleksiewicz, Michał Bieliński aktorzy Teatru Nowego w Łodzi, Marcin Szymański czyli Zorak – mistrz Polski w beat box, Aleksandra Agaciak, znana jako Lilu – wybitna wokalistka i raperka, Janek Jakubowski aktor Teatru Małego w Lodzi, Piotr Gawron – Jedlikowski nowy D’artagnan w musicalu Teatru Capitol z Wrocławia oraz znakomity muzyk Sławomir Bartkiewicz. Zespół tak się zżył ze swoim dziełem, ze przyjął nazwę spektaklu jako swoją własną.

W spektaklach na zaproszenie grupy gościnnie wystąpili:

22 i 23 lipca – Aldona Jankowska, aktorka Teatru Groteska w Krakowie;
12 i 13 sierpnia – Piotr Rogucki, aktor, członek zespołu Coma, juror Must be the Music;
14 i 15 sierpnia – Lesław Żurek, warszawski aktor, znany m.in. z głównej roli w filmie Mała Moskwa;

Gwiazdą spektaklu 26 i 27 sierpnia będzie Łukasz Nowicki, aktor teatru Capitol w Warszawie, prezenter konkursu tv Postaw na Milion i audycji Pytanie na Śniadanie w Telewizji Polskiej.

Bilety na najbliższe spektakle do nabycia w następujących punktach sprzedaży: Opera Leśna (ul. Moniuszki 12, Sopot) oraz Punkt Informacji Kulturalny Sopot (Plac Przyjaciół Sopotu), a także na stronie internetowej www.operalesna.sopot.pl.

 

>>ZOBACZ TAKŻE: Premierowy spektakl „Impro Atak” w Sopocie (WIDEO)<<

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ „Impro Atak” z gościnnym udziałem Łukasza Nowickiego.

W którym roku i gdzie zadebiutował gość Teatru Impro – Łukasz Nowicki?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (25 sierpnia) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 sierpnia, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

            >>ZOBACZ TAKŻE: Piotr Rogucki gościem sopockiego Teatru Impro (WIDEO)<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.