Loża Mentorów

18 Cze

XVIII Spotkanie Loży Mentorów tym razem odbędzie się w formule Otwartej Przestrzeni (Open Space Technology). Temat wiodący spotkania to: „Jak dzielić się doświadczeniem, aby rozpalać ogień pasji?”. Start wydarzenia: 26 czerwca w godz. 17:00–19:00. Miejsce: Sky Club, Olivia Business Centre. Trwają zapisy.

Open Space Technology to metoda prowadzenia kreatywnych spotkań dla dużych grup stosowana w świecie od 1985 roku. Tym różni się od innych metod, że jest oparte o proces samoorganizacji grupy. Uczestnicy proponują szczegółowe pytania w ramach tematu wiodącego, o których chcieliby rozmawiać podczas spotkania. Sami wybierają grupy, w pracach których biorą udział, sami decydują, w jaki sposób spędzą czas podczas dyskusji w grupach. Takie podejście skutkuje dużym zaangażowaniem, a także efektywnością pracy i gotowością brania odpowiedzialności za przebieg procesu.

Forum Mentorów chce wykorzystać doświadczenia z warsztatu pokazowego prowadzonego w Gdańsku przez Agnieszkę Wawrzyniak – facilitatorkę metody Open Space Technology, w którym uczestniczył Adam Sierant z Friends Academy oraz Alicja Zajączkowska, którzy to razem będą moderować proces.

Prosimy, pomyśl o jakimś temacie, który jest dla Ciebie obecnie ważny (zawodowo lub życiowo) i o którym chciałbyś/chciałabyś podyskutować z innymi. Nadaj mu formę pytania, najlepiej otwartego, zapisz na kartce i przynieście na spotkanie Loży Mentorów. Może będzie szansa, że znajdą się chętni, aby szukać z Tobą odpowiedzi na to pytanie.

Program spotkania:
17.00–17.15 Powitanie – Alicja Gotowczyc – prezes Forum Mentorów
17.15–17.30 – Prezentacja metody Open Space Technology – Adam Sierant i Alicja Zajączkowska
17.30–18.45 – Dyskusje w grupach warsztatowych
18.45 – Podsumowanie warsztatów
19.00 Networking

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.
Opłata na cele statutowe Fundacji Forum Mentorów wynosi 20 PLN.

Rejestracja poprzez serwis Evenea.

26 czerwca 2017 roku, godz. 17.00-19.00
Sky Club, budynek Olivia Tower, Olivia Business Centre
Aleja Grunwaldzka 472 A, 80-309 Gdańsk

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.