„Lilka, cud miłości” (KONKURS)

15 Mar

„Lilka – cud miłości” to portret zakochanej kobiety odgrywany przez cztery znakomite aktorki – Paulinę Holtz, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Joannę Żółkowską. Spektakl podbija serca widzów w całej Polsce. Nie brakuje w nim ślubów i zdrad, humoru i tęsknoty, pasji i rozczarowań. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia do Teatru Muzycznego na 24.04.2018 (godz.18:00).

Aktorki zabierają publiczność we wciągającą podróż przez życie Marii Pawlikowskiej–Jasnorzewskiej. Scena zmienia się wręcz w filmowe ujęcia opowieści o tajemnicy miłości. A jeśli miłość, to wielka i namiętna, zakończona ślubem na Wawelu, z biciem w dzwony, piękną suknią i orszakiem wspaniałych gości.

Ślub… a właściwie trzy śluby! Ale zawsze ze wspaniałym mężczyzną, który spełnić ma największe marzenia i pragnienia. Są zdrady i są tęsknoty, jest stawianie wróżb z kart, a także… wywoływanie duchów.

Scenariusz powstał na podstawie wspomnień „poetki miłości” Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej, nazywanej zdrobniale Lilką.

OBSADA:
Magdalena Zawadzka
Krystyna Tkacz
Joanna Żółkowska
Paulina Holtz

Kiedy? 24.04.2018, godz. 18:00.
Gdzie? Gdynia, Teatr Muzyczny, Nowa Scena
Bilety: 120/130 zł
Do nabycia: Biletyna, eBilet, KupBilecik, Bilety24, kasy Teatru Muzycznego 

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Lilka, cud miłości” na godz. 18:00.

                        Jaki tytuł nosi debiutancka sztuka Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (20 kwietnia) do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – LILKA, CUD MIŁOŚCI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 kwietnia, do godz. 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na spektakl „Lilka, cud miłości” na godz. 18:00.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fot.tyt.: „Lilka, cud miłości”/Janusz Rzymanek.

Sponsorem zaproszeń jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.