Konkursy dla aktywnych społecznie!

23 Lis

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i Miasto Gdańsk wraz z Partnerami zapraszają wszystkich Gdańszczan i wszystkie Gdańszczanki do udziału w konkursach, organizowanych w ramach Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu. Jeżeli chciałbyś aby ktoś kogo znasz został wyróżniony za swoją pracę na rzecz społeczności, zgłoś go do konkursu „Aktywni w mieście”. Masz czas do 30 listopada. A może sam jesteś aktywny społecznie? Dla Ciebie jest konkurs – „Ja w wolontariacie”

Chcąc pokazać światu potencjał i siłę gdańskich wolontariuszy, przygotowaliśmy konkursy „Aktywni w Mieście” oraz „Ja w Wolontariacie”, które odsłonią przed mieszkańcami Gdańska różnorodność działań, których wolontariusze podejmują się na co dzień  – mówi Agnieszka Buczyńska z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Poniżej  informacje nt. konkursów:

„AKTYWNI W MIEŚCIE”
Konkurs stanowi wyjątkową i doskonałą okazję, aby złożyć podziękowania dla najbardziej aktywnych wolontariuszy, wyróżnić koordynatorów i organizacje pozarządowe, które na co dzień dbają o wolontariuszy, a także docenić aktywność Szkolnych Klubów Wolontariackich i najbardziej zaangażowanych społecznie firm.

W tym roku Kapituła przyzna nagrody w kategoriach: wolontariusz/wolontariuszka roku, koordynator/koordynatorka roku, wolontariat w biznesie, wolontariat w szkołach oraz organizacja przyjazna wolontariuszom.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 30 listopada Wnioski nominacyjne można przesłać drogą elektroniczną na adres: kontakt@tydzienwolontariatu.pl lub dostarczyć osobiście do biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku: budynek ECS, Plac Solidarności 1, III p., pok. 3.28 (biuro czynne jest od pon. do pt. w godz. 9-17).

Szczegóły konkursu oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne TUTAJ.

Gala, na której wręczone zostaną nagrody, odbędzie się 8 grudnia o godz. 19:00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku. Zgłoszenia na Galę: 480416-4.evenea.pl/.

„JA W WOLONTARIACIE”
Konkurs fotograficzny skierowany jest do osób, które aktywnie udzielają się wolontariacko. 

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu TUTAJ.

Konkursy realizowane są w ramach projektu „Promocja i Rozwój Gdańskiego Wolontariatu”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Gdańska.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.