Konferencja MOJA strefa LIFE. III edycja (PATRONAT)

13 Wrz

To już trzecia odsłona popularnego wydarzenia dla Kobiet, którego głównym celem jest wspieranie i pomoc w budowaniu nawyków, pewności siebie i dobrej organizacji, ale przede wszystkim w znalezieniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Konferencja odbędzie się już 28 września w godz.  17:00–20:30, w kawiarni Ciuciubabka, ul. Piłsudskiego 30, Gdynia.

Na spotkaniach promowana jest NORMALNOŚCI, tak ostatnio zapomniana w dążeniu do bycia najlepszym we wszystkim. Grono specjalistów z różnych dziedzin podpowiada jak odrzucić skrajności, pozbyć się kompleksów, żeby móc cieszyć się życiem, smacznie zjeść i pięknie wyglądać na co dzień.

Analizując życie, organizatorzy wydarzenia często idą pod prąd i poruszają trudne tematy. W tej edycji będzie mowa o próżności i egoizmie i poszukiwaniu pozytywnej strony tych cech.

Organizatorem i pomysłodawcą Konferencji są:
Ilona i Robert Tragier – małżeństwo i właściciele marki Way of Taste.

Co się będzie działo?
Szereg fantastycznych prelekcji, bogatych w praktyczną wiedzę, którą można wykorzystać zaraz po wyjściu z Konferencji, tym samym ułatwiając sobie codzienność.

Wielu ekspertów, podzieli się swoją wiedzą. Podpowiedzą jak nie popadać w skrajności, ślepo nie kroczyć za modą obecnego świata w dążeniu do ideału. Nasi specjaliści opowiedzą, jaki wpływ na budowanie naszej codzienności zawodowej i prywatnej mają nawet najmniejsze kroki. Pomogą odnaleźć odpowiedź na pytanie, co dla nas samych jest ważne i przy okazji zdradzą nam tajemnicę, jak radzić sobie z potknięciami – zachęca Ilona Klein–Tragier.

I dodaje: – Dodatkowo pragniemy dać odrobinę dobrej zabawy, między innymi ściankę do selfie z masą gadżetów, specjaliści, którzy odpowiedzą na nurtujące nas pytania i zadbają o nasz zdrowy egoizm. Przez całą konferencję będzie również otwarta kawiarnia Ciuciubabka Cafe, gdzie można będzie zamówić doskonałą kawę i ciastko.


Gośćmi konferencji będą:

Mika Szymkowiak – fotograf i autorka projektu „Kobiece mini sesje”
Agnieszka Łukomska – właścicielka rodzinnej kawiarni Ciuciubabka Cafe, redaktor, znana także jako „Pani od marketingu”
Natalia Jóźwiak – Make-up Artist, współautorka projektu „SAMOlubna TY”
Magdalena Drażba – dietetyk medyczny i właścicielka kateringu okolicznościowego w Trójmieście Food for Good
Maria Gotkiewicz – stylistka I autorka projektu “Ladies in Red”
Iwona Spaleniak – trener biznesu i założycielka Akademii Skutecznej Zmiany

Całą konferencję poprowadzi Ilona Klein–Tragier – redaktor, organizatorka wydarzeń w Trójmieście oraz trener organizacji i żonglowania czasem, czyli twórczyni marki Way of Taste.

                                        >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Sprzedaż biletów: TUTAJ. Na hasło my3miasto promocja na wszystkie bilety 20%!

Portal my3miasto.pl ma przyjemność ponownie być patronem medialnym Konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.