Koncert Laureatów XVII Konkursu Chopinowskiego w Multikinie (KONKURS)

19 Paź

Multikino – we współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina – 21 października zaprasza na transmisję koncertu w ramach najważniejszego pianistycznego wydarzenia na świecie – XVII Konkursu Chopinowskiego. Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Konkurs Chopinowski jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów muzycznych na świecie. To impreza, która otwiera drzwi do największych sal koncertowych. Jego zwycięzcy – m.in. Martha Argerich, Maurizio Pollini czy Krystian Zimerman – to dziś czołówka światowej pianistyki.

W tym roku wydarzenie zagości na antenach TVP HD i TVP Kultura. Wśród komentatorów znajdą się m.in.: prof. Alicja Paleta-Bugaj, prof. Elżbieta Tarnawska, prof. Joanna Domańska, Karol Radziwonowicz, Marek Bracha, Stanisław Dybowski. Multikino we współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina, oraz Bankiem Zachodnim WBK zrealizuje transmisję Koncertu Laureatów XVII Konkursu Chopinowskiego 21 października o godzinie 18:50.

Transmisję pierwszego koncertu Laureatów widzowie będą mogli zobaczyć w 15 kinach sieci Multikino w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze. Czas trwania: ok. 3 godziny.

Wyjątkowe wydarzenie, jakim jest XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, będzie można oglądać dzięki TVP w technologii HD gwarantującej widzom najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Multikino i TVP HD dołącza do najlepszych tradycji Telewizji Polskiej, relacjonującej od wielu lat przebieg Konkursu Chopinowskiego i łączy je z nowoczesnym przekazem technologicznym, spełniającym wymagania nawet najbardziej wymagającego widza.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl.

UWAGA: Weź udział w konkursie i zobacz Koncert Laureatów XVII Konkursu Chopinowskiego w Multikinie!

Kto był pomysłodawcą powołania Konkursu Chopinowskiego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (20 października) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Koncert Laureatów XVII Konkursu Chopinowskiego. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 października, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.