Kocham kino w Multikinie: W ukryciu (KONKURS)

17 Gru

Groza wojny. Strach i niepewność jutra. I obsesyjne, obezwładniające uczucie. Jan Kidawa-Błoński, zdobywca Złotych Lwów za „Różyczkę” powraca w nowym filmie – wstrząsającej opowieści o tym, jak daleko człowiek jest w stanie posunąć się dla miłości. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina!

Radom, lata 40. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska – nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół – ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji.

To opowieść o tym, jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę. Dopuszcza się kłamstw, więzi Ester w swoim domu utrzymując, że nadal trwa wojna, więc ta musi pozostać w ukryciu.

Thriller erotyczny Kidawy-Błońskiego to opowieść o intensywnej, pełnej napięcia i erotyki relacji dwóch kobiet, która ściska widzów za gardło. Intensywność uczuć bohaterek idzie w parze z kwintesencją kobiecości, którą w brawurowych rolach prezentują Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska.

Źródło: Informacja prasowa.

wukryciu

W ramach cyklu KOCHAM KINO w Multikinie film W ukryciu wyświetlony zostanie 19 grudnia (czwartek) o godzinie 19.00. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

Kiedy miała miejsce światowa premiera filmu pt. W ukryciu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (18 grudnia) do godziny 21.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – KOCHAM KINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz polubić zamieszczony na tablicy post konkursowy.

2. Konkurs trwa do 18 grudnia, do godziny 21.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.