Klub cmentarny, czyli szalone wdówki w akcji (KONKURS)

16 Kwi

26 kwietnia do Gdańska przyjeżdża Teatr Kwadrat ze swoim spektaklem pt. „Klub Cmentarny”. Na scenie zobaczymy doborową obsadę: Ewę Kasprzyk, Ewę Ziętek, Ewę Wencel, Lucynę Malec i Marka Siudyma. Chcesz zobaczyć sztukę na żywo? Odpowiedz na proste pytanie konkursowe! 

Dla trzech wdów regularne wizyty na cmentarzu i odwiedziny zmarłych mężów, to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. W końcu nikt tak cierpliwie nie wysłucha relacji z codziennych zakupów, lokalnych plotek i opisu szczegółowego braku jakichkolwiek planów na przyszłość, jak przyjaciółki. Dlatego zapewne, choć różnią się od siebie każdym, nawet najdrobniejszym elementem charakteru, wspomniane panie rytualnie umawiają się na wspólnych herbatkach, by ramię w ramię, radosnym krokiem udać się do pobliskiej nekropolii. Ale na nieszczęście zeszłych już małżonków, w miejscu ich wiecznego odpoczywania pojawiają się czasem… żywi mężczyźni. A właściwie jeden konkretny.Sam, również wdowiec, najlepszy rzeźnik w okolicy, w niektórych kręgach kulturowych po prostu musi się stać partią wręcz idealną.

Kiedy między rzeźnikiem, a jedną z przyjaciółek, wywiązuje się płomienny romans, przyszłość „klubu cmentarnego”, którego rytuałom tak długo hołdowały, staje pod ogromnym znakiem zapytania. Przecież jednym rzeźnikiem raczej trudno się podzielić. A skoro nie można uszczęśliwić wszystkich, to może warto skutecznie pozbyć się kłopotu? Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną? A może nie warto walczyć o taki klub, którego połowa członków nie jest już w stanie podpisać listy obecności?

Sztuka zaprezentowana zostanie dwukrotnie 26 kwietnia na Scenie Teatralna NOT w Gdańsku. Spektakle odbędą się o godzinie 16:00 i 19:00. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat (www.teatrkwadrat.pl), w kasie Sceny Teatralnej NOT i w sieci salonów EMPiK. Ceny biletów: 75 zł, 95 zł, 110 zł.

klub gdańsk - kopia

 

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Gdzie kształcił się twórca Teatru Kwadrat?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (22 kwietnia) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KLUB CMENTARNY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 22 kwietnia, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagrody jest Teatr Kwadrat.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.