Kino na Obcasach w Multikinie: „Bridget Jones 3” (KONKURS)

9 Wrz

15 lat temu na ekranach kin zadebiutowała komedia „Dziennik Bridget Jones”, ekranizacja bestsellerowej książki autorstwa Helen Fielding. Film z miejsca stał się międzynarodowym megaprzebojem. 13 września Multikino w ramach projektu Kino na Obcasach pokaże przedpremierowo kolejną część przygód Miss Jones. Mamy dla Was bilety! 

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?

Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii „Transformers”oraz serialu „Chirurdzy” Patricka Dempsey’a, a także laureatkę Oscara Emmę Thompson. Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni „Pamiętnika Bridget Jones”. Dwie poprzednie części filmu zarobiły ponad pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Za rolę Bridget Jones Renée Zellweger otrzymała nominację do Oscara.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 13 września br. w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek (2 pokazy: o 19:00 i 20:15), Warszawa Ursynów, Multikino – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie „Bridget Jones 3” w Multikinie!

Za rolę w jakim filmie Renée Zellweger otrzymała Złotego Globa?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (12 września) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BRIDGET JONES 3. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi. Przypominamy, że seanse w ramach projektu Kino na Obcasach, adresowane są wyłącznie do Pań.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 września, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

One Reply to “Kino na Obcasach w Multikinie: „Bridget Jones 3” (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.