Kino na Obcasach: Szkoła uwodzenia Czesława M. (KONKURS)

17 Paź

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. 25 października 2016 Multikino w ramach projektu „Kino na Obcasach” pokaże ten film premierowo. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Gdy dwójka byłych stoczniowców postanawia otworzyć ekskluzywną szkołę uwodzenia dla mężczyzn, z receptą na sukces przychodzi…kobieta. „Potrzebujecie kogoś z twarzą. Kogoś, kogo kochają kobiety”. Te słowa sprawiają, że do biznesu trafia Czesław Mozil. A to dopiero początek tej zakręconej historii.

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

Cykl „Kino na Obcasach” powstał z myślą o kobietach. Przed każdą projekcją filmu odbywają się dedykowane paniom prezentacje oraz prowadzone są dyskusje, które mają intymny charakter. Dbając o komfort pań uczestniczących w prelekcjach panowie mogą dołączyć do udziału w samym seansie filmowych o 19:30.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 25 października br. w wybranych kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Partnerem październikowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Na cykl seansów „Kino na Obcasach” zaprasza FCA Poland.
Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją Jeepa® Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów „Kino na Obcasach” do konkursu „Jeep® w Multikinie” więcej informacji na: multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w-multikinie-podczas-kina-na-obcasach

Bilety na październikowe „Kino na Obcasach” można nabyć od 27 września br. w kasach biletowych kin oraz online.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina.

                  Kiedy ukazał się debiutancki album zespołu Czesław Śpiewa?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (24 października) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SZKOŁA UWODZENIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi. Wyjątkowo również prosimy o podanie adresu pocztowego!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 października, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia do kina, ufundowane przez sponsora – Multikino Polska.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.