Katarzyna Bonda dla my3miasto.pl (WIDEO, KONKURS)

28 Wrz

Dlaczego Katarzyna Bonda nie uznaje „pisania po godzinach”? Co znajduje się przy biurku Królowej Polskiego Kryminału, gdy tworzy książkę? Posłuchajcie! 

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj egzemplarz książki „Pochłaniacz” z wyjątkową dedykacją!

Skąd przyjechała Sasza Załuska – bohaterka książek Katarzyny Bondy – zanim trafiła do Trójmiasta?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (2 października) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KATARZYNA BONDA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 października, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki „Pochłaniacz”.

5. Odbiór nagrody, po uzgodnieniu terminu, w siedzibie redakcji my3miasto.pl.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

okladka_POCHLANIACZ_druk.indd

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do profilerki zgłasza się Paweł „Buli” Bławicki, właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa, że jego wspólnik – były piosenkarz i autor przeboju Dziewczyna z północy – chce go zabić. Załuska ma mu dostarczyć na to dowody.

Profilerka niechętnie angażuje się w sprawę. Kiedy jednak dochodzi do strzelaniny, Załuska zmuszona jest podjąć wyzwanie. Szybko okazuje się, że zabójstwo w klubie łączy się ze zdarzeniami z 1993 roku, a zamordowany wiedział, kto jest winien śmierci rodzeństwa. Jednym z kluczy do rozwiązania zagadki może okazać się piosenka sprzed lat.

Źródło: Opis dystrybutora książki.

One Reply to “Katarzyna Bonda dla my3miasto.pl (WIDEO, KONKURS)”

  1. Pingback: 360 Minutes Art. Spłonęły niesprzedane dzieła sztuki (WIDEO) - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.