Kabaret Smile w programie: „Czy jest w domu kakao?” (KONKURS)

14 Wrz

Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym. Program, który zaprezentują jest kompilacją najnowszych skeczy Kabaretu Smile, które robią furorę wśród publiczności w każdym wieku. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na występ, który odbędzie się w Sopocie już 20 września!

W programie zatytułowanym „Czy jest w domu kakao?” zobaczyć można przeróżne postacie, od słynnego kierowcy TIRa – Stanisława, po szambiarza, mistrza baletu, czy też rabusia na „tacierzyńskim”. Kabaret Smile to nie tylko skecze – to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie. Czy grupie kabaretowej, która swoją misję zawartą ma w nazwie, uda się skraść serca sopockiej publiczności? Przekonaj się sam 20 września (sobota) o godzinie 20.00 w Pick&Roll Club (ul. Zamkowa Góra 3-5)!

Bilety w cenach: 35, 55 i 75 zł dostępne w kasie klubu, w punkcie informacyjnym agencji Impresariat 34art.pl na Placu Przyjaciół Sopotu oraz za pośrednictwem strony internetowej.

569c9b3a1edab5f351bb23994da344e2

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Smile w Sopocie!

Który z członków Kabaretu Smile stroni od narzędzi, jakie oferują social media?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (17 września) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT 34art.pl. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 września, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.