Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Sopocie (KONKURS)

19 Sie

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl, który zostanie zaprezentowany w Sopocie 23 sierpnia! 

W widowisku, które zaprezentuje Kabaret Moralnego Niepokoju, znalazły się skecze pt. „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije”, czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.

– Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz – zachęcają organizatorzy.

Trójmiejscy widzowie mają okazję zobaczyć Kabaret Moralnego Niepokoju w najnowszym programie 23 sierpnia o godzinie 19.00 na tarasach sopockiego klubu Pick&Roll. Bilety w cenie 50, 70 i 90 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

47b02f3cfc315667347e7082a024cec7

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu!

Z jakim kwartalnikiem o profilu konserwatywnym współpracował Przemysław Borkowski?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (21 sierpnia) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT: KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 21 sierpnia, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Zaproszenie nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.