Kabaret Młodych Panów w Gdańsku (KONKURS)

3 Lis

Kabaret Młodych Panów zaprasza na humorystyczną rewolucję! Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie wciąż Młodzi Panowie chcą uczcić wyjątkowym, jubileuszowym projektem. Na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku grupa wystąpi dwukrotnie 19 listopada. Mamy dla Was bilety! 

Program „10/10, czyli urodziny!” to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów! Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki… Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie? al dente!

W Gdańsku, na Scenie Teatralnej NOT (ul. Rajska 6) Kabaret Młodych Panów zaprezentuje się dwukrotnie: o 17:30 i 20.15. Bilety do nabycia za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 65 i 85 zł.

KMP

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Młodych Panów w Gdańsku!

W trakcie jakiego wydarzenia zadebiutował Kabaret Młodych Panów?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (16 listopada) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KABARET MŁODYCH PANÓW. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 16 listopada, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagrody jest Impresariat 34art.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.