Kabaret Hrabi w programie „Tak, że o” (KONKURS)

26 Sie

Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kabaret Hrabi w najnowszym programie trójmiejscy widzowie mają okazję zobaczyć już w najbliższą sobotę (29.08) w sopockim klubie Pick&Roll. Mamy dla Was bilety! 

Kabaret Hrabi i ich program zatytułowany „Tak, że o” to spotkanie z klasyką, czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty. Kobieta koń…– potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest – to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na szczęście publiczności – bisów!

Kabaret Hrabi w programie „Tak, że o” wystąpi przed trójmiejską publicznością 29 sierpnia o godzinie 20.00 na tarasach sopockiego klubu Pick&Roll. Bilety do nabycia w dniu wydarzenia w kasach przed wejściem oraz online w następujących cenach: 50, 70 i 90 zł.

hrabi

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe, wygraj podwójne zaproszenie i zobacz Kabaret Hrabi na żywo!

W którym roku Kabaret Hrabi premierowo zaprezentował program pt. „Terapia”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (27 sierpnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT: KABARET HRABI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 sierpnia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Zaproszenie nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.