Justyna Steczkowska w GTS (KONKURS)

3 Mar

Koncert Justyny Steczkowskiej, promującej nowy album „Anima”, odbędzie się 7 marca o godz. 19:00 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Mamy dla Was zaproszenia na magiczny wieczór z piosenkarką.

Album Justyny Steczkowskiej „Anima” doczekał się wersji live – koncert zarejestrowany został w słynnym w londyńskim Union Chapel.

Przedpremierowo dwupłytowy album w wersji CD i DVD dostępny będzie będzie już 7 marca podczas koncertu w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, a od 8 marca w salonach EMPiK.

„Anima”, to dusza zaklęta w melodiach. Autorskie kompozycje ubrane w nowoczesne, zaskakujące dźwięki kosmicznej elektroniki, osadzonej w rozległych przestrzeniach orkiestry Silesian Art. Collective. Niezwykłe teksty napisane przez wyjątkowych ludzi: Katarzynę Nosowską, Belę Komoszyńską, Michała Pańszczyka, Ifi Ude i wielu innych. To płyta o człowieku w kontekście wszechświata. Przenikliwa, zmysłowa, emocjonalna; magiczna. Nagrania odbywały się w jednym z najnowocześniejszych studiów na świecie – Alverni.

anima2

Koncert, którego wersję live będziemy mogli podziwiać w wydaniu DVD, odbył się w październiku 2015 roku. Występ w XIX-wiecznym gotyckim kościele – uznawanym przez Brytyjczyków za najlepszą salę koncertową – był zwieńczeniem rocznej trasy „Magia trwa”, odbywającej się z okazji 20-lecia pracy artystycznej Justyny Steczkowskiej. Londyńska publiczność nagrodziła artystkę kilkunastominutową owacją na stojąco.

Data premiery płyty nie jest przypadkowa. Zdecydowałam się wypuścić ją na rynek w Dniu Kobiet. ‘Anima’ – oznacza duszę, w tym jednym słowie zamknięty jest cały opis tej płyty. Na pewno jest ona bliższa kobietom, zabiera je w podróż po własnych myślach, uczuciach, inspiruje do działania. Bez wątpienia jest pełna magii i szczęścia – jak każda kobieta w głębi serca. Mam nadzieję, że wydawnictwo w dwupłytowej wersji będzie dla Was pięknym prezentem – powiedziała Justyna Steczkowska.

Koncert promocyjny: 7 marca 2017 r. Godz. 19.00 Gdański Teatr Szekspirowski
Spotkanie w EMPiKu: 8 marca 2017 r. Godz. 18.00 Galeria Bałtycka | Gdańsk

Bilety: 89 – 149 zł są dostępne na stronie: royalconcert.pl/.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zdobądź zaproszenie na koncert Justyny Steczkowskiej w GTS.

                      Wymień choć dwa zespoły, z którymi występowała piosenkarka.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (6 marca) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – JUSTYNA STECZKOWSKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 marca, do godz. 14:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert w GTS.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.