Jurek Owsiak na Blog Forum Gdańsk 2013 (WIDEO)

20 Lis

Podczas czwartej edycji Blog Forum, która w miniony weekend odbyła się w gdańskim klubie B90, rozmawialiśmy z Jurkiem Owsiakiem o potędze blogosfery, przygotowaniach do finału Wielkiej Orkiestry i greckim doktorze Metaxa. Posłuchajcie!

Jerzy Owsiak – działacz charytatywny, dziennikarz radiowy i telewizyjny, związany z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator jednego z największych niebiletowanych festiwali w Polsce – Przystanku Woodstock. Od niedawna, aktywny w polskiej blogosferze.

Platforma blogowa owsiaknet.pl, to kanał komunikacyjny fundacji prowadzonej przez Owsiaka z całym światem. Za sprawą videobloga, internauci wiedzą na bieżąco (i często jako pierwsi) o tym, co dzieje się w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jak wyglądają przygotowania do Przystanku Woodstock. Regularnie publikowane filmy to także zdanie Jurka, który nieraz ostrym językiem wypowiada się na najróżniejsze tematy.

Prelekcja Jurka Owsiaka podczas drugiego dnia Blog Forum Gdańsk 2013 w klubie B90 nosiła tytuł Wrażliwość w ogniu krytyki. Tuż po wykładzie, rozmawialiśmy z nim o mocy oddziaływania blogów w polskiej cyberprzestrzeni, przygotowaniach do kolejnego Finału Orkiestry i o sposobach radzenia sobie z krytyką w sieci.

>>ZOBACZ RELACJĘ Z BLOG FORUM GDAŃSK 2013<<

5 Replies to “Jurek Owsiak na Blog Forum Gdańsk 2013 (WIDEO)

  1. Pingback: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Sopocie militarnie | my3miasto.pl

  2. Pingback: Aktorzy po raz kolejny wesprą Wielką Orkiestrę | my3miasto.pl

  3. Panie Jurku wierzę że ma pan dość udawadniania że nie jest wielbłądem ale Pana rezygnacja z grania w WIELKIEJ ORKIESTRZE BYŁA BY TYM O CO CHODZI TYM PODŁYM LUDZIOM JESTEŚMY Z PANEM I ZAWSZE MOŻE PAN NA NAS LICZYĆ SERDECZNIE POZDRAWIAMY PANA I ŻONĘ

    Z WYRAZAMI SZACUNKU

  4. Panie Jurku ,szacun dla Pana za to co pan robi, popieram Pana za to co Pan robi, jest Pan Wielki , trzymam kciuki za dalszą pracę!Niech Pan nie słucha tych debili co na Pana gadają bo zawsze tak było i tak bedzie w naszym kraju!!!Pozdrawiam Serdecznie.

  5. Pingback: Wielka Orkiestra ponownie zagra w 3mieście! (PROGRAM) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.