Julia Pietrucha wystąpi w Teatrze Szekspirowskim!

26 Mar

Materiał ze znakomicie przyjętej płyty „Parsley” można będzie usłyszeć w Gdańsku 8 kwietnia 2017 roku. Bilety już w sprzedaży!

Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Cały pierwszy nakład został błyskawicznie wyprzedany, a tytuł znalazł się pośród najpopularniejszych w serwisie iTunes. Sam album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający.

Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival, gdzie pierwszy (!!!) koncert Artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność.

W kolejnych tygodniach singiel „On My Own”, promujący płytę „Parsley” na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia.

Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała także Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za „unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej”.

Po zagraniu kilku koncertów Julia ruszyła jesienią 2016 w regularną klubową trasę koncertową, która okazała się ogromnym sukcesem. Większość koncertów wyprzedała się błyskawicznie, a w wielu miastach zespół, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, wystąpił dwa razy tego samego dnia. Do dziś, niewiele ponad pół roku po premierze, Julia samodzielnie, wyłącznie za pośrednictwem swojej strony internetowej, sprzedała ponad 8000 płyt, jej utwory cieszą się ogromną popularnością w serwisach cyfrowych.

Gdzie? Gdański Teatr Szekspirowski
Kiedy?  8 kwietnia 2017, godz. 20:00
Bilety w cenie: 80 zł parter – miejsca siedzące, 60 zł galerie frontowe, 50 zł galerie boczne są dostępne w kasie GTS, ul. W. Bogusławskiego, w godz. 14:00 – 19:00 oraz online.

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.