Zwierzęta, broń, wyścigi albo EXPERYMENT – jak zadowolić kobietę w Walentynki? (KONKURS)

8 Lut

Mężczyzno! Czy w tym roku padłeś ofiarą słów „zaskocz mnie w walentynki”? Czy twoja kobieta ma już dość kina i restauracji i pragnie czegoś całkowicie innego? Jeśli nie wiesz, co robić i potrzebujesz pomocy, sprawdź przegląd najciekawszych pomysłów na walentynkowe randki i wygraj wejściówki na walentynkowy wieczór w Centrum Nauki Experyment.

Małgorzata, która ze swoim chłopakiem Mateuszem jest w związku od ponad dwóch lat tłumaczy:Nie jestem wielką fanką Walentynek, ale jeśli mam je świętować, to wolę robić to w ciekawy sposób. Czekoladki, wyjście do kina czy restauracji, bukiecik kwiatków – to wszystko jest dla mnie tandetne i oklepane. Wolę, gdy mój chłopak zaskoczy mnie jakimś oryginalnym prezentem, typu wyjście na paintball lub ściankę wspinaczkową. Wolę taką formę wspólnego spędzania tego dnia, jest ciekawsza i zostaje w pamięci na dłużej.

Twoja druga połówka uwielbia zwierzęta? Zabierz ją na romantyczny spacer po oliwskim ZOO, które zimą prezentuje się wyjątkowo pięknie. O tej porze roku zwiedzających jest dużo mniej, dlatego poczujecie jakby cały ogród należał tylko do was.

fot. S. Recka

>>ZOBACZ TAKŻE: Do ZOO-baczenia zimą! (FOTO)<<

Inna opcja to oceanarium. Egzotyczne okazy rafy koralowej i gęstych tropików Amazonii na pewno zachwycą i rozczulą niejedną dziewczynę. Akwarium Gdyńskie można odwiedzać od 10.00 do 17.00.

Jeśli zamiast tego wolicie ruch i zabawę, Trójmiasto daje wam wiele randkowych możliwości. Zabierz swoją wybrankę na ściankę wspinaczkową albo tor gokartowy. Możesz zorganizować wyścigi, kto pierwszy wejdzie na sam szczyt lub dojedzie do mety. Nagrodę ustalicie już sami, ale może być to na przykład relaksujący masaż dla zwycięzcy.

gokarty

Zima w pełni, a na zewnątrz mnóstwo śniegu, więc korzystajmy z tego! Spędźcie Walentynki na jednym z pomorskich stoków narciarskich, na przykład w Sopocie czy Przywidzu. Możliwości jest wiele: wspólna nauka jazdy na snowboardzie, robienie śnieżnych aniołków, a po wszystkim grzaniec w nastrojowej knajpie. Zamiast stoku możecie udać się także na jedną z gdańskich górek, na przykład tę w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, który od zachodu otacza Oliwę.

Kolejna propozycja jest dla tych, którzy pragną odstresować się po ciężkiej pracy lub trudach związanych z sesją zimową na studiach. Jak pozbyć się negatywnych emocji? Wybierz się razem z dziewczyną na paintball – tradycyjny lub w wersji laserowej. Taka randka nie tylko was odstresuje, ale także będzie niezłym wstępem do reszty wieczoru, który rozpoczniecie zrelaksowani i wypoczęci.

strzelnica

Paintball to za mało? Wybierzcie się na strzelnicę, gdzie poczujecie jak to jest obcować z prawdziwą bronią. Będzie mogli bezkarnie i całkowicie legalnie strzelać oraz poczuć się jak bohaterzy filmu sensacyjnego. To na pewno naładuje was pozytywnymi emocjami i adrenaliną, która przyda się po powrocie do domu.

Ostatnia propozycja jest tylko dla pełnoletnich. Gdyńskie Centrum Nauki EXPERYMENT w Walentynki organizuje wyjątkowy wieczór pod hasłem Z miłości do nauki. 

– Tego wieczoru w menu znajdą się pokazy fizyczne z procentami w tle (będzie przy tym sporo śmiechu), chemiczne ekscesy w salach warsztatowych, zabawy handmade, tematyczne spacery po wystawie, a na deser koncert zespołu Lilly Hates Roses – informują organizatorzy.

Z miłości do Nauki plakat

UWAGA! Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na walentynkowy wieczór Z miłości do nauki w Centrum Nauki EXPERYMENT! Odpowedz na pytanie:

Który z hormonów bywa nazywany „hormonem miłości”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (12 lutego) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXPERYMENT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 lutego, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe!

3 Replies to “Zwierzęta, broń, wyścigi albo EXPERYMENT – jak zadowolić kobietę w Walentynki? (KONKURS)

  1. Myślę, że nawet gdyby było 100 biletów, to ci nie uznają odpowiedzi, bo sieroto wpisałaś odpowiedź w komentarz. Ale tak to jest, kiedy ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Może ja wygram, bo tyle słyszałem o tym Experymencie ale jeszcze nie byłem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.