ImproAtak w natarciu! (KONKURS)

25 Sty

Teatr Impro wyjątkowo upodobał sobie Sopot. W Sali Koncertowej PFK w Operze Leśnej 30 stycznia o godz. 19:00 odbędzie się kolejny spektakl popularnych artystów. Jak zwykle mamy dla Was wejściówki!

„Impro” to nowy wielki i dynamicznie się rozwijający światowy nurt teatralny, którego istotą jest improwizacja. Aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym podejmują się na scenie heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania – wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie rzucanych przez publiczność zadań. Miejsce akcji, kto jest kim, czym się to kończy itp. określa widz. Reszta zależy od natchnienia, błyskotliwości i zdolności zespołu.

Pierwszy sopocki spektakl nowego teatru nosi tytuł „Impro Atak” i jest zbiorem 6-7 małych form. Od stycznia wystawiany jest z wielkim powodzeniem w Teatrze Nowym w Łodzi (6 tysięcy widzów, 42 spektakle).

Jego twórcą jest Jacek Stefanik aktor, muzyk, od 5 lat jeden z trenerów nurtu Impro w Polsce. Występujący to: Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Wojtek Oleksiewicz, Michał Bieliński aktorzy Teatru Nowego w Łodzi, Marcin Szymański czyli Zorak – mistrz polski w beat box, Lilu – wybitna wokalistka i raperka, Janek Jakubowski aktor Teatru Małego w Lodzi, Piotr Gawron – Jedlikowski nowy D’Artagnan w musicalu Teatru Capitol z Wrocławia oraz znakomity muzyk Sławomir Bartkiewicz. Zespół tak się zżył ze swoim dziełem, ze przyjął nazwę spektaklu jako swoją własną.

Najbliższe przedstawienia odbędą się w następujących terminach: 30 stycznia, 13 i 20 lutego oraz 12 i 19 marca.

Bilety do nabycia w następujących punktach sprzedaży: Opera Leśna (ul. Moniuszki 12, Sopot) oraz Punkt Informacji Kulturalny Sopot (Plac Przyjaciół Sopotu), a także na stronie internetowej www.operalesna.sopot.pl.

>>ZOBACZ TAKŻE: Premierowy spektakl ImproAtak w Sopocie (WIDEO)<<

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na ImproAtak, który odbędzie się 30.01!

                                                Jak naprawdę nazywa się Lilu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (28 stycznia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 stycznia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Coś Ci wypadło? Pogoda wystraszyła? Zachorowałeś? Oddaj bilet znajomemu, na pewno zyskasz jego wdzięczność.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.