Impro Kryminał (KONKURS)

2 Mar

17 marca o godz. 19:30 w PFK (teren Opery Leśnej) odbędzie się sopocka premiera improwizowanego kryminału. Kto i jak zginie? To Wy zdecydujecie! Jeśli chcecie wziąć udział w morderstwie, nie może Was na tym emocjonującym spektaklu zabraknąć. Oczywiście dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia.

Wyobraźcie sobie zwyczajne, spokojne, małe miasteczko. Miasteczko, w którym wszyscy się znają i lubią… Czy jednak rzeczywiście tak jest? A może są tam ukryte waśnie, animozje, ciche romanse? Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z mieszkańców, a o dokonanie zbrodni podejrzany może być właściwie każdy…

Poznajcie mroczne tajemnice tej na pozór sielankowej mieściny… Poznajcie najciemniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Sprawdźcie,  jak zaskakujące mogą być motywy popełnionej zbrodni.

Stworzycie tę historię razem z nami, bo to Wy zdecydujecie kto zginie i w jaki sposób zostanie popełnione morderstwo. My zaś, w oparciu o Wasze sugestie, zagramy dla Was Improwizowany Kryminał – zachęca Jacek Stefanik, „mózg” Teatru Impro.

Bilety dostępne TUTAJ.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Impro Atak! Improwizowany Kryminał.

                                 Kiedy w Polsce powstały pierwsze teatry improwizowane?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (12 marca) do godziny 13.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Impro Atak. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 marca, do godziny 13.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl Impro Atak! Improwizowany Kryminał.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Organizatorzy informują, że bilety są na wyczerpaniu. Może jeszcze zdążycie?

 

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.