Impro Kryminał (KONKURS)

26 Paź

17 listopada o godz. 19:00 w PFK (teren Opery Leśnej) odbędzie się spotkanie z Impro Atakiem. Czeka na Was Impro Kryminał! Kto i jak zginie? To Wy zdecydujecie! Jeśli chcecie wziąć udział w morderstwie, nie może Was na tym emocjonującym spektaklu zabraknąć. Oczywiście dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia.

Przybywamy do Was z kolejną improwizowaną formą. Po miniaturach teatralnych IMPRO Atak!, Komedii Muzycznej i Komedii Romantycznej, nadszedł czas na nasz prawdziwy hicior, który wypełnia widownie po brzegi – Improwizowany KRYMINAŁ w 3-ch aktach!!! – zapowiada Jacek Stefanik, „mózg” Impro Ataku.

Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z mieszkańców, a o dokonanie zbrodni podejrzany może być właściwie każdy. Jak bardzo zaskakujące mogą być motywy popełnionej zbrodni? Publiczność stworzy historię razem z artystami na scenie. Efektem współpracy stanie się Improwizowany Kryminał.

 

Bilety dostępne TUTAJ.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Impro Atak! Improwizowany Kryminał.

                     Gdzie odbywały się letnie, codzienne spektakle Impro Ataku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (14 listopada) do godziny 9.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Impro Atak. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 14 listopada, do godziny 9.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl Impro Atak! Improwizowany Kryminał.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

                                          >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.