Impro Atak. Musical improwizowany 18+ (KONKURS)

22 Gru

Musical improwizowany to jedna z trudniejszych do zagrania form impro. Aktorzy nie wiedzą co będą grać, co śpiewać, muzycy nie mają pojęcia kiedy i jakie melodie zagrają. Absolutnie wszystko jest szaloną improwizacją, która ostatecznie buduje pełen, muzyczny spektakl, gdzie królują śpiew i taniec. 11 stycznia 2019 roku o godz. 19:00 Impro Atak zaprasza do PFK w Sopocie na wyjątkowy spektakl musicalowy, skierowany tylko do widzów dorosłych (!!!). Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na ten niezwykły spektakl.

Teatr Impro Sopot i Impro Atak zapraszają na kolejną po krótkich formach odsłonę improwizacji! Musical Improwizowany! Tu już absolutnie wszystko zdarzyć się może… Na dodatek śpiewająco!

Kiedy? 11.01.2019 o godz. 19:00
Gdzie? Sala PFK, Opera Leśna w Sopocie

Bilet 40zł 
Zarezerwuj bilety on-line TUTAJ.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na Impro Atak w Sopocie!

                      Kto będzie gościem sylwestrowego Impro Ataku w Łodzi?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (9 stycznia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MUSICAL. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 stycznia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl IMPRO ATAKu.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.