Impro Atak! Miniatury teatralne (KONKURS)

28 Mar

„IMPRO ATAK!” to spektakl złożony z miniatur teatralnych, czyli krótkich form improwizacyjnych. Jest on dynamiczny, nieprzewidywalny, a co najważniejsze pełen dobrego humoru i pozytywnej energii. Widz zostawi wszystkie troski za sobą i przejdzie do wspaniałej zabawy, śmiechu i relaksu. Mamy dla Was zaproszenia na 21 kwietnia, na godz. 19:00 do PFK w Sopocie!

Nasz spektakl to ekscytujące widowisko, które powstaje na jej oczach. Nie ma scenariusza, nie ma wyuczonych ról, nie ma reżysera, a jednak publiczność zostaje w całości wciągnięta w jego treść i śmieje się często do łez. To widownia decyduje kim są aktorzy, od jakiego słowa mają zacząć kolejną kwestię, gdzie się znajdują i wiele, wiele innych. Jest to wspaniała władza, której można nadużywać do woli… oczywiście w granicach dobrego gustu – zachęcają organizatorzy.


Wszystko to powoduje, że spektakle improwizacyjne są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju – po prostu PREMIEROWE!

Aktorzy: Katarzyna Chmara, Jolanta Jackowska, Agata Myśliwiec-Grząślewicz, Magdalena Prochasek-Jakubowska, Kamila Salwerowicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Konrad Michalak, Wojtek Oleksiewicz, Jacek Stefanik, Jacek Sut, Zorak. Trener: Jacek Stefanik. Muzyka: improwizowana muzycy: Marta Sobczak, Sławomir Badowski, Sławomir Bartkiewicz.

Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Od stycznia 2015 roku różnorodne spektakle Zespołu zobaczyło ponad 28 000 osób, w Sopocie ponad 5 500. Występowali na deskach Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi, Teatru STU w Krakowie oraz Teatru Komedia w Warszawie!

Bilety: TUTAJ.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na Impro Atak w Sopocie!

                                                     Co oznacza słowo improwizacja?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (16 kwietnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MINIATURY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 16 kwietnia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl IMPRO ATAKu.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.