III Gala Kobiecych Inspiracji. Od pasji do sukcesu (KONKURS)

20 Wrz

21.10.2016 w godz. 17:00–22:00 w Gdańskim Parku Naukowo–Technologicznym odbędzie się już III Gala Kobiecych Inspiracji – Od Pasji do Sukcesu. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Spotkanie ma na celu skupienie trzech grup kobiet :

– kobiet, które prowadzą prężnie działające firmy
– kobiet, które planują otworzyć swoją firmę
– kobiet, które mają już swoją firmę, jednak ich dochód nie jest jeszcze na oczekiwanym poziomie

oraz ekspertów z różnych branż.

Co Was czeka na Gali?

Dwie wspaniałe PRELEGENTKI, które dadzą Wam zastrzyk energii oraz wiedzy:

ALEKSANDRA BUDZYŃSKA – Organizatorka Czasu Kobiet
Udowadnia, że każda z nas może zostać Panią Swojego Czasu. Od 10 lat uczy jak zarządzać swoim czasem, a jej misją jest sprawienie, aby kobiety uwierzyły w to, że potrafią robić to doskonale. Wierzy, że każda Kobieta potrafi wziąć czas w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu – na kobiecy sposób. Prelekcja: „Czas to pieniądz, czyli jak być zorganizowaną kobietą biznesu”.

ILONA ADAMSKA – Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet
Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi i portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality –inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu.Właścicielka Agencji Wydawniczo–Promocyjnej. Prelekcja „Jak marzenia i pasje stają się dobrze prosperującym biznesem!”

Oprócz wykładów, czekać będzie na Was również siedem stoisk Ekspertek, które posłużą Wam swoją wiedzą BEZPŁATNIE!

Rynek kobiecych biznesów rozwija się bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, które chcą rozwijać karierę zawodową jest coraz większe. Na gali spotkacie Państwo zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, ale i te, które dopiero zaczęły własną działalność, bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia. Uczestnicząc w Gali – jesteście Panie w stanie pozyskać nowych klientów oraz nawiązać liczne długoterminowe współprace.

Na Gali będzie również zaawansowany i moderowany NETWORKING. – Opracowałyśmy metodę, która pozwoli Ci poznać wszystkie uczestniczki spotkania! Dzięki temu z pewnością nawiążesz skuteczne i owocne relacje biznesowe – informują organizatorki: Joanna Suchocka oraz Anna Jagodzińska.

Będzie mnóstwo przekąsek, słodkości oraz niezwykle aromatyczną kawa oraz herbata.

Oficjalne rozpoczęcie gali od godziny 18.00. Rejestracja uczestniczek, odbywa się od od 17.00-17.40 prosimy o punktualność, bo szykujemy dla Was mnóstwo wspaniałości oraz NIESPODZIANEK! – informują organizatorki.

                                 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Zakup biletu TUTAJ. Kupując bilet zgadzasz się na zaakceptowanie regulaminu, który znajdziesz na stronie rejestracji.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe:

   Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać zaproszenie na Galę Kobiecych Inspiracji?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (30 września) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOBIECE INSPIRACJE! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną autorki najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 września, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami są zaproszenia na Galę Kobiecych Inspiracji.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Projekt plakatu: Studio Koza.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Gali.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.