IAESTE CaseWeek 2018 (PATRONAT)

8 Kwi

IAESTE Gdańsk już po raz 9. przygotowało dla studentów Politechniki Gdańskiej warsztaty inżynierskie, na których każdy może sprawdzić swoje umiejętności. Tegoroczna edycja gości 9 firm, które przeprowadzą aż 11 prelekcji w formie studium przypadku. Podczas wydarzenia, studenci kierunków inżynieryjnych zmierzą się z praktycznymi problemami stawianymi przed nich na rynku pracy. IAESTE CaseWeek Gdańsk potrwa w dniach 16–27 kwietnia 2018 r.

Nad tegoroczną edycją, opiekę merytoryczną objęły firmy:
State Street Bank Polska
Auto Miras
Flex
Jabil
Mitsubishi
Warbud
System KAN-therm
B&R
DORACO

Celem przyświecającym pracy nad organizacją CaseWeek’a – Industry Meets Academics – jest wzbogacenie kreatywności oraz kompetencji. Udział w wydarzeniu to możliwość nawiązania kontaktu z przedsiębiorcami, a co więcej sprawną weryfikację własnych możliwości i łatwy start kariery. Najlepsi uczestnicy mają szansę podjęcia stażu, a nawet pracy zawodowej w prestiżowej firmie!

Przedsiębiorstwa biorące udział w sesjach warsztatowych stają się rozpoznawalni w środowisku akademickim dzięki poznaniu młodych, zdolnych, ambitnych i zaangażowanych studentów. To bezpośrednia weryfikacja szerokiego spectrum umiejętności. Firmy prowadzące warsztaty wpływają na wzmocnienie pozytywnego wizerunku swojej marki jako rozwojowej i innowacyjnej.

IAESTE CaseWeek to projekt spersonalizowany dla studentów programów nauczania na wszystkich wydziałach studiów I i II stopnia. Od 2008 roku projekt ten rozwijany jest na 10. Najlepszych uczelniach technicznych w kraju. Każdego roku, wydarzenie daje szansę ponad (x) studentom zrobić pierwszy krok w stronę kariery. Uczestnicy mierzą się z rozwiązaniami rzeczywistych problemów, które w przyszłości będą stanowić codzienne wyzwania w pracy zawodowej. Zadania przeprowadzone w formie case study są przygotowane przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Dla studentów Politechniki Gdańskiej to sprawdzian oraz rozpoznanie swoich szans pod okiem doświadczonych przedstawicieli firm z przemysłu, branży IT czy medycyny.

Projekt łączy zarówno umiejętności twarde, akademickie wraz z autoprezentacją. Udział w IAESTE CaseWeek obfituje w certyfikat sygnowany prestiżem i zaufaniem firmy, który stanowi wartość dodatnią przy rekrutacji i konkursie świadectw. Przekrój biorących w projekcie firm integruje profesjonalistów od strony praktycznej oraz spaja potencjał i energię ponad 200 studentów Politechniki Gdańskiej . Wykorzystaj tę szansę i zarejestruj się na swój warsztat!

IAESTE CaseWeek to Twój głos dla pracodawcy!

Więcej informacji dotyczących tegorocznej edycji znajduje się na:
caseweek.iaeste.pl/Warsztaty?uczelnia=1&kierunek=-1 oraz www.facebook.com/events/1166590383472122/

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.