Harmonia ciała i ducha (PATRONAT)

5 Gru

Izabela Ryska, biotechnolog leków, laureatka Konkursu Gdyński Biznesplan 2017, zaprasza na bezpłatne wydarzenie „Harmonia ciała i ducha”, które odbędzie się 9 grudnia 2017 r., w godzinach 17:00–19:30 w Muzeum Miasta Gdyni.

– Pragnę abyśmy w tym naszym zabieganym życiu znaleźli czas dla siebie i potrafili cieszyć się z ,,tu i teraz” – mówi Izabela Ryska.

Organizatorka wydarzenia ścieżkę zawodową związała z produkcją naturalnych kosmetyków. Pierwszymi kosmetykami, które opracowała, są świece do masażu. Po zapaleniu zamieniają się w ciepły olejek roślinny. Izabela ze swoim projektem ,,Świece do masażu i aromaterapii” wygrała Gdyński Biznesplan 2017 w kategorii Open. Świeca do masażu projektu Izabeli jest produktem naturalnym, zdrowym, mocno pielęgnującym i nawilżającym skórę. Świeca jest umieszczona w ręcznie robionych dzbankach na Kaszubach w Muzeum Ceramiki Kaszubskiej Neclów.

Jestem bardzo wdzięczna za wygraną w Konkursie Gdyński 2017r. Tak dużo dobrych rzeczy się wydarzyło po konkursie. Wygrana dodała mi sił. Potrzebowałam wtedy tego zastrzyku energii – dodaje Izabela Ryska.

Podczas wydarzenia Izabela po raz pierwszy przedstawi nową kolekcję kosmetyków sygnowaną miastem Gdynia.

Spacerując po plaży orłowskiej szukałam inspiracji i rozmyślałam nad nowymi kosmetykami, a w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni pracowałam nad ich recepturami – komentuje.

Kosmetyki Izabeli są dedykowane osobom ze skórą sucha i wrażliwą. Na wydarzeniu będzie można sprawdzić ich nawilżające działanie na własnej skórze.

Podczas spotkania będzie można również skorzystać z masażu dłoni, który będzie wykonany świecami do masażu.

Na wydarzeniu będą czekać nas smaczne i zdrowe przekąski.

Zapisy na wydarzenie TUTAJ.

Izabela Ryska zaangażowała się w Szlachetna Paczkę. Wybrała 5–cio osobową rodzinę z Gdyni dla której razem z innym ludźmi będzie tworzyć świąteczną paczkę. Podczas wydarzenia 20% ze sprzedaży kosmetyków będzie przekazana na kupno najpotrzebniejszych rzeczy dla wybranej rodziny.

Gdyby nie moi najbliżsi, przyjaciele, życzliwe i ciepłe osoby, które poznałam w swoim życiu oraz gdyby nie Gdyński Biznesplan to nie byłoby 9 grudnia eventu i nowej kolekcji kosmetyków. Były w moim życiu takie chwile, kiedy traciłam siłę, wiarę i nadzieję. I wtedy pojawiali się ludzie, którzy wyciągali pomocną dłoń. Tak bardzo jestem wdzięczna za każdą pomoc, którą dostałam. Teraz ja chcę przywrócić wiarę drugiemu człowiekowi. Jestem zaangażowana w Szlachetną Paczkę. Wierzę, że dzięki temu świątecznemu prezentowi rodzina odzyska nadzieje i siłę w walce o lepsze jutro – mówi nam Izabela Ryska.

                                         >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.