GRUNGE night z Wielką Czwórką z Seattle (KONKURS)

4 Sty

Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains oraz Soundgarden, czyli Wielka Czwórka z Seattle to trzon playlisty, która wybrzmi na GRUNGE night 10 stycznia w gdańskim Buffecie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na imprezę!

Wiele osób pytało, a ja długo obiecywałem i wreszcie po dwóch latach zdecydowałem się zorganizować GRUNGE night! Tej nocy, głównym składnikiem muzycznym będzie „Wielka Czwórka z Seattle” czyli Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains oraz Soundgarden. Ale nie martwcie się, nie zabraknie innych, powiązanych zespołów. Wydarzenie odbędzie się w klubie Buffet, który znajduje się na terenie Stoczni Gdańskiej, a ta z pewnością podkreśli zaniedbaną formę muzyczną, gorycz i ostrą negacje rzeczywistości – zachęca Oskar z Suprises Events Group, organizator eventu.

„GRUNGE night” startuje w piątek, 10 stycznia 2014, o godzinie 20.00 w Klubie Buffet (Stocznia Gdańska, ul. Doki 1/145b). Bilet wstępu kosztuje 5 zł. Na uczestników imprezy, na barze czeka ciekawa promocja: za piwo w butelce do godziny 22.00 zapłacicie jedyne 5 zł!

grunge1

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij podwójne zaproszenie na imprezę!

W którym roku powstała grupa Soundgarden?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (9 stycznia) do godziny 21.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – GRUNGE NIGHT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 stycznia, do godziny 21.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.