Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak & BS Suple w Sopocie (WIDEO)

22 Cze

20 czerwca na plaży przed sopockim klubem Zatoka Sztuki odbyła się druga edycja Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak & BS Suple. Publiczność zgromadzona pod sceną mogła podziwiać taneczne show w wykonaniu najmłodszych pasjonatów fitnessu gimnastycznego i konkurencje w kategorii FITNESS FIGURE, w której zawodniczki i zawodnicy z całej Polski prezentowali swoje wyrzeźbione ciała. Podczas GP odbył się także pokaz mody znanej marki UFUFU. Zobaczcie, jak było!

>>ZOBACZ TAKŻE: Energetyczne powitanie lata z Anną Lewandowską (WIDEO)<<

Wyniki II Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak & BS Suple

FITNESS GIMNASTYCZNE:

FIT-KID DO LAT 6:

1. Lena Skaskiewicz, Top Toys Białogard
2. Dalia Bonalska, Top Toys Białogard
3. Wikotria Omelańska, Top Toys Miastko
4. Kornelia Gajda, Top Toys Białogard
5. Milena Wachowicz, Top Toys Koszalin
6. Oliwia Czarnas, Top Toys Białogard

FIT-KID DO LAT 8:

1. Paulina Kijko, Top Toys Koszalin
2. Natasza Długaszewicz, Top Toys Darłowo
3. Sylwia Budzich, Jazzmin Dance Group Bodzechów
4. Nikola Prukop, Top Toys Koszalin
5. Julia Sadowska, Top Toys Gryfice
5. Lena Czajkowska, Top Toys Białogard
5. Zuzanna Kołosowka Top Toys Miastko
6. Aleksandra Budzeń, Jazzmin Dance Group Bodzechów
6. Zosia Borek Top Toys Kołobrzeg
7. Zuzanna Mirek, Top Toys Koszalin
7. Nela Krzewińska, Top Toys Białogard
8. Zuzanna Lachs, Top Toys Białogard
9. Patrycja Kaszuba Top Toys
10. Amelia Worożańska, Top Toys Koszalin
11. Wiktoria Foremniak, Top Toys Białogard
11. Kornelia Żbik, Top Toys
12. Aleksandra Drozdenko, Top Toys Darłowo

FIT-KID DO LAT 10:

1. Julia Niedzwiecka, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
2. Natalia Chustak, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
3. Ada Ozimkowska, Top Toys Koszalin
4. Mila Grabowska, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
4. Wiktoria Lis, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
5. Julia Knita,
6. Martyna Kubacka, Top Toys Gryfice
6. Oliwia Budzyńska, Top Toys Gryfice
7. Emma Kaszuba-Rakowska, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
8. Natalia Skowroń, Jazzmin Dance Group Bodzechów
9. Martyna Kinowska, Top Toys Koszalin
10. Hanna Suszek, Top Toys Darłowo
11. Kinga Pitucha, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
12. Martyna Hnyda, Top Toys Gryfice
13. Maja Wojda, Top Toys Koszalin
14. Aleksandra Michnicz, Top Toys Gryfice
15. Wiktoria Jagodzińska, Top Toys Koszalin
16. Emma Sosnowska, Top Toys Koszalin
17. Nadia Bryczkowska, Top Toys

FIT-KID DO LAT 12:

1. Julita Adamczyk, Jazzmin Dance Group Bodzechów
2. Weronika Chmielewska, Jazzmin Dance Group Bodzechów
3. Inga Kobyłecka, MDK Pajęczarki Radom
4. Iga Marciszonek, Top Toys Koszalin
5. Maja Starzyńska, MDK Pajęczarki Radom
6. Anna Lichota, MDK Pajęczarki Radom
7. Natalia Bednarska, MDK Pajęczarki Radom
8. Karolina Skorwoń, Jazzmin Dance Group Bodzechów
9. Klaudia Nguyen, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
10. Karolina Wasiołka, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
11. Martyna Smełsz, Top Toys Złotów
12. Natalia Gajda, Top Toys Koszalin
13. Maja Baranowska, Top Toys Koszalin
14. Maja Pawlak, Top Toys Złotów
15. Zuzia Mazur, Top Toys Koszalin
16. Oliwia Remplewicz, Top Toys Gryfice
17. Martyna Gacek, Top Toys Bytów
18. Maja Siemiątkowska, Top Toys Darłowo
18. Agata Rymarczyk,

FIT-KID DO LAT 14:

1. Wiktoria Parkot, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
2. Aleksandra Tokarska, MDK Pajęczarki Radom
3. Kinga Bąkowska, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
4. Monika Faliszewska, Legion Warszawa
5. Maja Król, MDK Pajęczarki Radom
6. Patrycja Kołowska, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
7. Monika Czubik, Legion Warszawa
7. Aleksandra Porzuc, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
8. Oliwia Sokołowska, Top Toys Złotów
9. Julia Puzio, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
9. Maja Łunkiewicz
10. Milena Balcerowska, Arabeska ZS Łochowo
11. Koko Figura-Schoenhals, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
12. Monika Młynarek, Arabeska ZS Łochowo
13. Aleksandra Kubińska, Top Toys Białogard
14. Julia Nawrocka, Legion Warszawa
15. Martyna Nawrocka, Top Toys
16. Vittoria Niewadzi, Jazzmin Dance Group Bodzechów

FIT-KID BOYS DO LAT 9:

1. Mateusz Gibowski, Top Toys
2. Marcel Mianowski, Top Toys
3. Marcel Szulc, Top Toys
4. Paweł Nowak Top Toys

FIT-KID BOYS POWYŻEJ LAT 9:

1. Kamil Krawczyk, Top Toys Koszalin
2. Szymon Gałka, Top Toys Koszalin
3. Filip Adamczyk, Jazzmin Dance Group Bodzechów

DUETY DO LAT 14:

1. Inga Kobyłecka, Anna Lichota, MDK Pajęczarki Radom
2. Karolina Skowroń, Julita Adamczyk, Jazzmin Dance Group Bodzechów
3. Olga Jeżmańska, Matylda Kotowicz, MDK Pajęczarki Radom
4. Anna Rejczak, Maria Podsiadła,
5. Sylwia Budzich, Natalia Skowroń, Jazzmin Dance Group Bodzechów
6. Ada Ozimkowska, Natalia Gajda, Top Toys
7. Julia Glazik, Maja Konek,
8. Iga Marciszonek, Olaf Małecki, Top Toys
9. Emily Chludzińska, Zuzia Curyło, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk

DUETY POWYŻEJ LAT 14:

1. Kinga Bąkowska, Wiktoria Parkot, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
2. Monika Łuszczek, Hanna Biernacka, MDK Pajęczarki Radom
3. Daria Chmielewska, Vittoria Niewadzi, Jazzmin Dance Group Bodzechów

MINI FORMACJE:

1. Iga Kwiecień, Maja Król, Anna Lichota, MDK Pajęczarki Radom
2. Natalia Bednarska, Maria Podsiadła, Maja Starzyńska, MDK Pajęczarki Radom
3. Natalia Chustak, Kinga Bąkowska, Wiktoria Parkot, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
4. Monika Czubik, Justyna Olech, Monika Faliszewska, Legion Warszawa
5. Ada Ozimkowska, Iga Marciszonek,Olaf Małecki, Natalia Gajda, Top Toys
6. Duża Formacja (8 os.), Jazzmin Dance Group Bodzechów
7. Natalia Głowacz, Julia Głowacz, Zuzanna Prygiel, MDK Pajęczarki Radom

FITNESS AEROBIC DO LAT 16:

1. Nikola Szydłowska, Akademia Fitness Sportowego Gdańsk
2. Kasia Świniarska, Top Toys Koszalin
3. Daria Chmielewska, Jazzmin Dance Group Bodzechów
4. Wiktoria Kołcon, Arabeska ZS Łochowo
5. Iga Kwiecień, MDK Pajęczarki Radom
6. Gosia Konieczna, Legion Warszawa

FITNESS AEROBIC DO LAT 18:

1. Weronika Wachowiak, Arabeska ZS Łochowo
2. Natalia Czarnecka, Arabeska ZS Łochowo
3. Julia Ćwiękała, Jazzmin Dance Group Bodzechów
4. Klaudia Bejma,

FITNESS AEROBIC POWYŻEJ LAT 18:

1. Maja Kwiatkowska, Top Toys Koszalin
2. Małgorzata Nidzgorska, Top Toys Koszalin

FITNESS SYLWETKOWE:

FITNESS BIKINI

1. Anna Ostrowska
2. Ilona Rybarczyk
3. Natalia Zimnoch
4. Karina Milewska
5. Patrycja Szydłowska
6. Natalia Czarnecka

FITNESS FIGURE

1. Justyna Soja
2. Valentina Kozlowskaja

FITNESS LADY

1. Valentina Kozlowskaja
2. Izabela Kalinowska

MĘSKA SYLWETKA

1. Mariusz Lewandowski
2. Damian Półtorak

OPEN SEXY ASS

1. Ilona Rybarczyk

OPEN BODYBUILDING DISABLED

1. Kamil Szadkowski

OPEN THE BEST FITNESS BODY WOMEN

1. Anna Ostrowska

OPEN THE BEST ATHLETIC BODY MEN

1. Mariusz Lewandowski

 

>>ZOBACZ TAKŻE: Taneczne show, umięśnione ciała i błyszczące kreacje (FOTO)<<

5 Replies to “Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak & BS Suple w Sopocie (WIDEO)

  1. Pingback: Mistrzostwa Świata w Fitness i Kulturystyce w B90 (WIDEO) - my3miasto.pl

  2. Pingback: Mistrzostwa Świata w Fitness i Kulturystyce w Gdańsku - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.