Goyello ze statuetką w kategorii Business Intelligence Trends

8 Wrz
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

Gdańska firma Goyello została laureatem konkursu Liderzy IT 2016. To jedyna statuetka w kategorii Business Intelligence Trends, która trafi do Gdańska w tym roku.

Nagrodzony produkt firmy Goyello wykorzystuje technologię maszynowego uczenia.To jeden z wiodących obecnie trendów IT. Z tego innowacyjnego rozwiązania dla branży ubezpieczeniowej, sprzedaży i obsługi klienta korzystają już klienci firmy w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Statuetki Lider IT 2016 wręczono wczoraj w Warszawie, w przeddzień 4. edycji targów IT Future Expo, organizatora konkursu.

Na czym polega wyjątkowość produktu stworzonego przez Goyello?

Advanced Risk Management Suite, w skrócie ARMS, to samouczący się system, który nie tylko zbiera dane i je analizuje. ARMS wyciąga wnioski ze swoich analiz, dzięki czemu jest w stanie dostosować się do zmieniających się warunków oraz danych – wyjaśnia Paweł Paluch, Business Development Manager w Goyello. – To doskonałe narzędzie m.in. do zaawansowanej analizy ryzyka w bankowości i ubezpieczeniach. Stosowane jest też w sprzedaży. Pomaga trafnie ustalić poziom cen oraz ułatwia działania typu cross- i up-selling. Wspiera również pracę infolinii. Analizując zawansowane i różnorodne dane o klientach, pozwala konsultantom lepiej ich obsługiwać – dodaje Paweł Paluch, odbierający w imieniu firmy statuetkę Lidera IT.

goy

Z zalet ARMS od dłuższego czasu z sukcesem korzysta brytyjska firma z branży ubezpieczeń. W tym roku wdrożono produkt na rynku polskim, również w sektorze ubezpieczeniowym.

Pierwsze miejsce w kategorii Business Intelligence w konkursie Liderzy IT 2016 to duży sukces Goyello, polsko-holenderskiej spółki, która w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. – Ten sukces został wypracowany przez wspaniały zespół i naszych klientów – mówi Katarzyna Szemro, Dyrektor Marketingu Goyello. – A jeszcze większą dumą napawa fakt, że to jedyna statuetka w kategorii, która trafiła do Gdańska, miasta gdzie nowe technologie są tak kluczowym elementem ekosystemu biznesowego – dodaje.

Goyello dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne i doradcze dla biznesu, tworzone w metodyce Agile. Zatrudnia ponad 100 pracowników w 3 biurach, zlokalizowanych w Holandii oraz w Gdańsku i Koszalinie. Firma posiada certyfikat Gold Microsoft Partner.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.