Goyello Laureatem Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku 2016”

27 Lut

Gdańska firma Goyello Laureatem Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku 2016” w kategorii średnich przedsiębiorstw w konkursie zorganizowanym przez organizację Pracodawców Pomorza.

Siódma edycja konkursu „Pomorski Pracodawca Roku” zakończyła się w ostatni piątek. Goyello, polsko-holenderska firma z branży IT działająca w Gdańsku od ponad 10 lat, wzięła w nim udział po raz pierwszy. Konkurowała z innymi pomorskimi firmami zatrudniającymi od 51 do 250 osób.

Katarzyna Szemro, Dyrektor Marketingu Goyello
Katarzyna Szemro, Dyrektor Marketingu Goyello

 

Często słyszymy, że Goyello wyróżnia się wyjątkową kulturą organizacyjną. Ta kultura to trudny do zdefiniowania polsko-holenderski mix, rzetelnie wypracowany przez ostatnie 10 lat – mówi Katarzyna Szemro, dyrektor marketingu w Goyello. – Podstawowe składniki tej wyjątkowej mikstury to na pewno: troska o relacje, szeroko rozumiana współpraca, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz dostarczanie najwyższej jakości. To nie tylko praca sensu stricte, ale również unikalny dla naszej firmy miks: zabawy, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, dzielenia się wiedzą oraz relaksu i sportu. To wszystko staramy się, jako pracodawca, zapewnić naszym ludziom w dużych dawkach, aby nie tylko czuli się zadowolonymi pracownikami, ale spełnionymi i szczęśliwymi ludźmi – dodaje.

grat

W Goyello pracuje obecnie ponad 100 osób w trzech biurach: w Gdańsku, Koszalinie oraz w Holandii. Firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych oraz doradczych dla biznesu, tworzonych w metodyce Agile. Zrealizowała w sumie ponad 600 projektów informatycznych dla klientów w Europie i w Stanach Zjednoczonych. W listopadzie ubiegłego roku świętowała dziesiątą rocznicę powstania.

W konkursie „Pomorski Pracodawca Roku” nagradzane są pomorskie firmy, które poza tym, że osiągają dobre wyniki ekonomiczne, tworzą korzystne warunki pracy i dostrzegają potencjał swoich zespołów. Tytuły przyznawane są w trzech kategoriach: małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Wśród finalistów i laureatów tegorocznej edycji znalazły się firmy przyjazne pracownikom i stosujące dobre praktyki społecznej odpowiedzialności w biznesie. Ponadto jury konkursu nagrodziło pracodawców, którzy swoją działalnością wspierają rozwój gospodarczy regionu.

Fot.tyt.: Katarzyna Szemro/M. Kosycarz.

Źródło: Informacja prasowa.

Serdecznie gratulujemy zaprzyjaźnionej firmie Goyello!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.