Gdyński BiznesMam

24 Wrz

Ruszyła 4. edycja projektu Gdyński BiznesMam skierowanego do mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

BiznesMam ma na celu rozbudzenie i uświadomienie w gdyńskich mamach potrzeby działania i ukształtowania pomysłu na własną firmę. Istotą projektu jest pomoc w odnalezieniu źródeł motywacji, nauka skutecznej komunikacji i efektywnego szukania klienta. Sukcesem poprzednich edycji projektu są otwarte i z powodzeniem prowadzone do dnia dzisiejszego firmy Gdyńskich BiznesMam. Na podstawie ich doświadczeń zdobytych w trakcie zakładania i rozwijania swoich działalności gospodarczych, tegoroczna edycja rozszerzona została o case study oraz warsztaty pisania biznesplanu i księgowości. Pogodzenie roli matki z rolą przedsiębiorcy bywa, zwłaszcza na początku tej drogi, niesamowicie trudne, stąd w ofercie również warsztaty motywacyjne.

Projekt przewiduje osiem spotkań warsztatowych, które odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Zajęcia prowadzić będą między innymi psychologowie, trenerzy i doradcy biznesowi, przedsiębiorcy-praktycy oraz wizażystka.


Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym. Na spotkania mamy mogą przyjść z dzieckiem, dla których zapewniona jest opieka animatora.

Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się na wszystkie z proponowanych warsztatów. Rezultatem tego będzie zwiększenie efektywności spotkań i stworzenie spójnej grupy przedsiębiorczych mam, które mają jeden cel – otwarcie własnej firmy.

4. edycja Projektu „Gdyński BiznesMam” realizowana będzie od 18 września do 29 listopada 2017 roku.

Zgłoszenia wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym. Wymagane dokumenty do pobrania TUTAJ

Zgłoszenia na m.urban@gdynia.pl do 29 września 2017r.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.