Gdańsk opowie o strefach dla aktywnych podczas targów „Gra i Zabawa”

17 Lis

Odbywające się w Amber Expo targi „Gra i Zabawa” to warsztaty, spotkania autorskie, turnieje gier planszowych i strefa zabaw. Ale nie tylko: Wydział Programów Rozwojowych gdańskiego magistratu będzie namawiać uczestników imprezy do korzystania z miejskich stref dla aktywnych.

W Gdańsku wciąż przybywa miejsc, w których gdańszczanie mogą aktywnie spędzać czas. Powstają place zabaw, boiska, siłownie pod chmurką i ścieżki biegowe. Budowane są kolejne baseny, zaś parki i tereny zielone wokół zbiorników retencyjnych zachęcają do spacerów.

Z miejską ofertą dla aktywnych będzie można zapoznać się na stoisku WPR w AmberExpo. Pracownicy wydziału opowiedzą też jak powstawały inwestycje, dzięki którym miasto może szczycić się bogatą ofertą kulturalno-oświatową: Teatr Szekspirowski, Europejskie Centrum Solidarności, Centrum Hewelianum i Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia.

Zapraszamy na gdańskie stanowisko wystawiennicze „Gdańsk dla aktywnych”- INWESTYCJE W STREFĘ CZASU WOLNEGO. Przyjdź i przekonaj się, że w naszym mieście po prostu nie sposób nudzić się! – zachęcają pracownicy Wydziału Programów Rozwojowych.

Targi „GRA I ZABAWA”
19 listopad w godzinach 10:00-20:00 i 20 listopada w godzinach 10:00 -18:00
Amber Expo

Fot.tyt.: Festyn na Oruni.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.