Gala Kobiecych Inspiracji. Od pasji do sukcesu (KONKURS)

7 Cze

17.06.2016, w Gdańskim Parku Naukowo–Technologicznym odbędzie się kolejna edycja Gali Kobiecych Inspiracji. Start o godz.17.00. Mamy dla Was zaproszenia!

W wydarzeniu weźmie udział 180 Uczestniczek, a do ich dyspozycji będzie 8 stoisk ekspertów.

– Rynek kobiecych biznesów rozwija się bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, które chcą rozwijać karierę zawodową jest coraz większe. Na naszej gali spotkacie Państwo zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, ale i te, które dopiero zaczęły własną działalność, bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia. Uczestnicząc w II GALI KOBIECYCH INSPIRACJI – od pasji do sukcesu – będziecie Panie w stanie pozyskać nowych klientów oraz nawiązać liczne długoterminowe współprace – mówi Joanna Suchocka, organizatorka eventu.

Na gali wystąpią trzy prelegentki:

Dr n med. Karolina Kondej  Chirurg plastyczny

Lekarka z pasją do piękna kobiecego ciała, specjalista chirurgii plastycznej, lekarz Kliniki Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadza operacje naprawcze i korekcyjne blizn, zniekształceń i ubytków powłok ciała po urazach, oparzeniach i zabiegach onkologicznych. Zajmuje się leczeniem wad rozwojowych powłok ciała ze szczególnym uwzględnieniem rozszczepów wargi i podniebienia u dzieci.Leczy również nowotwory skóry oraz przeprowadza operacje estetyczne.  od pasji do sukcesu, odpowie na wszelkie nurtujące Was pytania!

Temat: „Jak Cię widzą tak Cię piszą”  czyli jak dobry wygląda wpływa na pewność siebie, bo od pewności siebie do przekucia pasji w sukces to już niedaleka droga przecież…

Magdalena Fedor – Trener Skuteczności.

Od 17 lat jest trenerem skuteczności w relacjach biznesowych i szeroko pojętym rozwoju osobistym.Mentorka, Coach i specjalistka w dziedzinie komunikacji interpersonalnej. Ekspertka współpracująca z „Superstacją” ” Miastem kobiet” i Magazynem Stylowym. Specjalistka w zakresie zmiany osobistej współpracujący z TVN i TVN gdzie wspiera uczestników programów „Sablewskiej Sposób na modę” i Sablewskiej sposób na… W programie „W poszukiwaniu piękna” pomagała uczestnikom zrozumieć, że prawdziwe piękno kryje się w nas, a reszta to tylko atrakcyjna oprawa dla wyjątkowego wnętrza. Prywatnie mama i spełniająca się zawodowo kobieta. Sceniczny wulkan energii, mówczyni motywacyjna i specjalistka w dziedzinie wystąpień. O sobie mówi „jestem”. Czy idealna? Nigdy! Zawsze jednak sobą.

Temat: „Pewna siebie czy pewna swego?”  czyli o tym, jak działać z przekonaniem i realizować cele!

Trzecia prelegentka, to na razie niespodzianka! Ale już dziś możemy zdradzić, że będzie inspirująco……

Na spotkaniu czeka na Was moc inspiracji, networking oraz mnóstwo wiedzy biznesowej. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą wizytówki!

                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Organizator wydarzenia: „Strefa Kobiet”  inicjatywa, która zrzesza kreatywne kobiety z Trójmiasta oraz okolic.

Szykujemy dla Was również mnóstwo wspaniałości oraz niespodzianek. O podniebienie Wasze również zadbamy! Szykujemy dla Was mnóstwo przekąsek, słodkości oraz niezwykle aromatyczną kawę. O zwolennikach herbaty również nie zapomniałyśmy, a całość gali uczcimy lampką wykwintnego wina! Dlatego dołączcie do wydarzenia i bądźcie na bieżąco! To co, widzimy się? – zachęca Joanna Suchocka.

UWAGA:  Odpowiedz na proste pytanie konkursowe:

Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać zaproszenie na Galę Kobiecych Inspiracji?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (16 czerwca) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOBIECE INSPIRACJE! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną autorki najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 16 czerwca, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami są zaproszenia na Galę Kobiecych Inspiracji.

Powodzenia!

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Gali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.