FuckUp Nights Trójmiasto #19

14 Lis

19. spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 18 listopada 2016 (piątek), w godz 18:00-22:00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wstęp wolny ale obowiązują zapisy.

To już ostatnie spotkanie FuckUp Nights z Jarkiem Łojewskim…

Będzie to kolejna okazja do spotkania i posłuchania kapitalnych prelegentów, jak też okazja do krótkich wspomnień o tym, co się wydarzyło przez te kilkanaście miesięcy –mówi Jarek Łojewski.  I dodaje: W dotychczasowych szesnastu spotkaniach FuckUp Nights  w Trójmieście gościliśmy już 60 prelegentów oraz ponad 1500 słuchaczy.

Fragmenty spotkań dostępne są tutaj: video.fuckupnights.pl/.

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w ponad 140 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się m.in. w Trójmieście i w Warszawie.

Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem – zachęca Jarek Łojewski.

Prelegenci:

JOANNA FROTA KURKOWSKA: Będzie trochę o tym czy z fotografii da się wyżyć, jak w zawodowym wypalaniu pomagają Janusze Biznesu, jak zamienić korpoposadę na pełen freelance po czym wypalić się w zawodzie, który jeszcze 3-4 lata temu był dla nas najważniejszą rzeczą na świecie. „Nie zabraknie również odpowiedzi na pytanie jak ponownie rozpalić zajawkę i rozplanować nasze działania. I jaką rolę w tym wszystkim odgrywają nordic walking, dobra muzyka, fajne gry i ciekawe książki”.

PATRYK SKWIERCZ: „Opowiem o tym, jak handlowcy branży reklamowej postrzegają swoich klientów oraz o tym, jak klienci postrzegają branżę reklamową”.  Prywatnie – mąż oraz ojciec, pasjonat wszelakiej aktywności fizycznej, zagorzały kibic. Zawodowo – jeden z najmłodszych managerów w firmach mediowych w Polsce. Kierownik makroregionu w Media Impact Polska – spółce sprzedażowej Grupy Onet-RASP.

MARCIN WIĘCKOWSKI: Doświadczony menedżer marketingu z kilkunastoletnim doświadczeniem w marketingu strategicznym, zarządzaniu markami, komunikacji i PR. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Chartered Institute of Marketing w Londynie oraz Szkoły Strategii Marki SAR. Uczestnik prestiżowego Experienced Commercial Leadership Program w GE International.

Zapisz się TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.