ENEMEF: Noc z „Listami do M.” (KONKURS)

12 Lis

ENEMEF: Noc z „Listami do M.” to kino lekkie, łatwe i przyjemne – to propozycja dla tych, którzy lubią w chłodny, jesienny czas zanurzyć się w ciepłej, dowcipnej i klimatycznej opowieści. Tej nocy aż cztery różne historie o gorącej miłości rozgrzeją serca widzów i wprowadzą ich w błogi nastrój. Maraton odbędzie się 13 listopada w wybranych kinach sieci. Mamy dla Was bilety! 

Podczas Nocy z „Listami do M.” widzowie otrzymają solidną dawkę pozytywnych emocji i doskonałe panaceum na jesienną chandrę! ENEMEF: Noc z Listami do M. to o wiele lepsza opcja niż kolejny suplement diety kupiony w aptece. W repertuarze najpopularniejsza polska komedia ostatnich lat „Listy do M.”, wyczekiwana kontynuacja „Listy do M. 2”, przezabawna historia „Sypiając z innymi” oraz słodko-gorzka opowieść z humorem – „Love, Rosie”.

ENEMEF: NOC Z LISTAMI DO M. odbędzie się 13 listopada (piątek) jednocześnie w 29 kinach sieci Multikino w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Start: 22.00.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz online w następujących cenach: 23 zł cena promocyjna dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 23 zł każdy, 28 zł cena zniżkowa z legitymacją ISIC, ITIC, 29 zł cena zniżkowa z biletem z poprzedniego ENEMEFu, 30 zł cena ulgowa z ważną legitymacją uczniowską lub studencką, 33 zł cena normalna. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na maraton z „Listami do M.”!

Z jakimi europejskimi wytwórniami muzycznymi współpracuje reżyser filmu „Listy do M. 2”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (13 listopada) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MARATON Z LISTAMI DO M. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 listopada, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.