ENEMEF: NOC Batmana w Multikinie (KONKURS)

21 Wrz

Niesamowity maraton z jedną z najbardziej znanych postaci popkultury to niezwykła okazja, aby jednej nocy, na wielkim ekranie, obejrzeć zarówno trylogię Mrocznego Rycerza Christophera Nolana, jak i dodatkowo kultowego filmu w reżyserii Tima Burtona ze świetnymi rolami Michaela Keatona i Jacka Nicholsona. ENEMEF: Noc Batmana już 26 września w wybranych kinach sieci Multikino – weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie do kina! 

Produkcje, który widzowie będą mieli okazję zobaczyć podczas ENEMEFu to znakomicie wyreżyserowane i trzymające w napięciu thrillery z genialnymi kreacjami aktorskimi. W repertuarze znalazły się: Batman – Początek, Batman Mroczny Rycerz, Batman Mroczny Rycerz powstaje oraz Batman.

ENEMEF: Noc Batmana odbędzie się 26 września (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce. Widzowie z Trójmiasta zobaczą filmy w Multikinie w Gdańsku, Gdyni i Rumi. Maraton rozpocznie się o godzinie 22:00, natomiast przewidywany koniec nastąpi ok. 8:30 rano. 

Bilety na maraton dostępne w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 21 zł (cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl i dostaną specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów), 24 zł (cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC), 25 zł (cena zniżkowa: z biletem z poprzednich ENEMEFów) 26 zł (cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką), 29 zł (cena normalna).

ENEMEF Noc Batmana_Plakat

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na nocny maraton filmowy!

Z jakiego powodu Finger – współtwórca postaci Batmana – musiał zmienić swoje imię?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (24 września) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 września, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.