Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie (PATRONAT)

25 Lis

Ostatnia w tym roku konferencja z cyklu „EOIF –  Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” tradycyjnie już odbędzie się pod koniec roku w Trójmieście! 7 grudnia organizatorzy zapraszają do Hotelu Novotel Gdańsk Marina. Wstęp bezpłatny ale obowiązuje rejestracja.

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami usprawniającymi zarządzanie i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość i branżę. Będziemy mówić o nowoczesnych i funkcjonalnych narzędziach do zarządzania dokumentacją, digitalizacji i archiwizacji dokumentów – zachęcają organizatorzy.

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:
– Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji?
–  Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy?
– Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

Rejestracja została otwarta, a na stronie www konferencji pojawiły się już pierwsze informacje, które można sprawdzić TUTAJ.

Wybrane prelekcje:
–„Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie (Tomasz Leszczyński, Bank Spółdzielczy w Sztumie);
– Alfresco, Activiti w Polsce i na świecie (Marcin Makowski, BeOne);
– e~ podpis i e~RODO w działaniach organizacji (Roman Podobiński, IODO Consulting);
– Wykorzystanie podpisu elektronicznego w praktyce firmowej – ujęcie prawne (Olga Zinkiewicz i Tomasz Będźmirowski, Brief&Case Kancelaria Radców Prawnych Będźmirowski Zinkiewicz i Partnerzy);
– Obieg faktur od skanowania do raportowania (Przemysław Sołdacki, Astrafox);
– Elektroniczny Obieg Dokumentów wsparciem dla prawidłowych danych w Jednolitym Pliku Kontrolnym (Magdalena Chomuszko);
– Transfer plików wewnątrz i na zewnątrz organizacji – kiedy może być niebezpieczny? (Maciej Sobierajski, Ipswitch).

Ponadto w trakcie spotkania przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku będą z Wami m.in. firmy BeOne, Astrafox, Connect Distibution, ELO Digital Office, Dysant Software i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl), aczkolwiek cały czas są uzupełniane informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Źródło: Informacja prasowa.

 

Portal my3miasto.pl ponownie ma przyjemność patronować medialnie konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.