Dwa energetyczne wulkany – Hatbreakers i Lulu James w Zatoce Sztuki (FOTO)

2 Sie

W ramach afterparty po wyścigu żeglarskim Match Race Sopot, na letniej scenie Zatoki Sztuki wystąpił zespół Hatbreakers oraz nadzieja muzyki soul  Lulu James.

Występujący jako support zespół Hatbreakers dał się poznać szerszej publiczności dzięki programowi X Factor. Teraz muzycy powodzeniem zaczęli koncertować w całej Polsce. Na sopockiej plaży zagrali covery dobrze znane z produkcji telewizji TVN oraz własne utwory. Przede wszystkim jednak pokazali świetne energiczne show, którym mimo niezbyt licznej publiczności, poderwali do tańca i rozgrzali zebranych słuchaczy przed koncertem gwiazdy wieczoru.

Lulu James jest określana mianem wschodzącej gwiazdy brytyjskiej muzyki soul. W naszym kraju artystka kojarzona jest z przebojem Sweetest Thing, który od jakiegoś czasu hula po stacjach radiowych. James sama o sobie mówi, że jest urodzoną performerką, czemu absolutnie nie można zaprzeczyć. Potężny głos, sceniczne obycie oraz ogromna ekspresja sprawiły, że Lulu zdobyła sympatię trójmiejskiej publiczności, szczególnie, kiedy zeszła ze sceny i wykonała część utworu Beautiful People wśród gości zgromadzonych w Beach Clubie Zatoki Sztuki.

belka-galeria2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.