Masz dosyć pączków? Może skusisz się na ciacha z psiakami

11 Lut

W tłusty czwartek, kiedy wszyscy delektowali się pączkami, gdańskie schronisko Promyk rozpoczęło akcję „Duże jest piękne”. Jej celem jest pokazanie podopiecznych, których gabaryty są ciut większe niż przeciętne. Starsze i większe koty i psy są piękne i mądre, a mimo swej siły, potrafią być delikatne i czułe. One również czekają na słodkie życie, na miłość tego jednego upragnionego człowieka.

To spontaniczna akcja, w której udział wzięli nasi Wielcy Bohaterowie z jeszcze większymi serduchami – ekipa RC Lechia Gdańsk. Panowie, wielki szacunek dla Was! – opowiada Grzegorz Zaleski ze schroniska Promyk. – Naszą akcją chcieliśmy pokazać, że psy o większych gabarytach również mają w sobie wiele piękna, a mimo swojej siły i wielkości potrafią być dobre i czułe. Starsze i duże psy i koty czekają na swoich nowych opiekunów dłużej niż młode i zdrowe zwierzaki. Duży pies może dobrze funkcjonować również w mieszkaniu o mniejszym metrażu, bo nie liczy się powierzchnia mieszkania ale wielkie serce opiekuna – dodaje Zaleski.

Na planie podczas sesji zdjęciowej było dużo radości i wiele machnięć dużymi ogonami naszych uszczęśliwionych dużych psiaków (i kilka zadowolonych kocich mruknięć).

Na profilu schroniska, umieszczono zdjęcia wraz z opisami poszczególnych zwierzaków, które czekają na nowy dom.

Nasza Grubcia, największa kocica Promyka, z Igorem Olszewskim – grającym na pozycji lewy, prawy filar/lewy, prawy…

Posted by Wolontariusze – Schronisko Promyk on Mittwoch, 7. Februar 2018

Zdjęcia wszystkich zwierzaków z zawodnikami RC Lechia Gdańsk dostępne są TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.