Dołącz do szkoły magii!

24 Paź

Halloween nadchodzi wielkimi krokami ale czym byłaby zabawa bez odpowiedniego nastroju magii i czarodziejskich atrakcji! 27 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk na fanów amerykańskiego święta czeka kreatywna zabawa w towarzystwie wesołych czarownic. Wstęp bezpłatny.

Impreza halloweenowa wymaga odpowiedniej atmosfery, dekoracji i… odrobiny magii! O doskonałą zabawę w iście amerykańskim stylu zadba Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. Na dzieci czeka moc atrakcji i zabaw, m.in. przepowiadanie przyszłości, czarodziejskie sztuczki czy tworzenie magicznych rekwizytów. Uczestnicy zabaw będą mile widziani w stosownych, halloweenowych przebraniach!

W magicznym kąciku Wiedźma Jadzia i Gienia opowiedzą maluchom o magii w życiu codziennym i będą przekonywać, że każdy jest na swój sposób czarodziejem. Dzieci nauczą się warzyć eliksiry i wykonają wyjątkowe talizmany na różne bolączki, które zabiorą do domów, wykorzystując w odpowiednim momencie. Powieje grozą!

Szkoła magii odbędzie się 27 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Wstęp wolny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.