Czołówka polskiej rap gry w Parlamencie

19 Lis

Już w niedzielę (23.11) na scenie gdańskiego Klubu Parlament usłyszymy czterech charyzmatycznych i stylowych raperów, którzy swoją wysoką pozycję przypieczętowali wspaniałymi wydawnictwami. W Gdańsku pojawią się VNM, W.E.N.A. oraz młodzi i energetyczni adepci, którzy znienacka wtargnęli na rynek robiąc przy tym sporo zamieszania, czyli Quebonafide, Kuba Knap i Kuban. 

Koncert w Gdańsku jest częścią ogólnopolskiej trasy zatytułowanej Tour Of The Year. W ramach promocji koncertów powstał utwór zamieszczony poniżej. – Tour Of The Year to masa energii, interakcji z publicznością, konkursów, spotkań z fanami oraz wiele innych atrakcji, o których przekonacie się uczestnicząc w tych niesamowitych wydarzeniach – zachęcają do udziału w koncercie organizatorzy.

Piątka artystów: VNM, W.E.N.A., Quebonafide, Kuba Knap i Kuban, od 21-30 listopada w sumie odwiedzi 7 polskich miast. Specjalnie na tę okazję przygotowano unikatowe wydawnictwo: Singiel Tour of the Year: VNM x KUBA KNAP x W.E.N.A X KUBAN prod. SoDrumatic w wydaniu fizycznym. – Płyta nigdy nie trafi do sprzedaży. Żeby ją zdobyć wystarczy przyjść na jeden z siedmiu zaplanowanych koncertów. W każdym klubie będzie czekać 250 sztuk. Wydawnictwo również będzie można zdobyć w licznych konkursach i na stronie sklepu Hustla.pl. Z naszej strony, to ukłon w stronę słuchaczy i przede wszystkim publiczności – mówi główny sponsor trasy.Na płycie, oprócz singlowego numeru produkcji SoDrumatica, znajdziemy jego wersję instrumentalną oraz Remix, który wyszedł spod ręki wrocławskiego duetu producenckiego: Voskovy.

wydanie_fizyczne(1)

Koncert startuje o 18.00. Bilety w cenie 45 zł (III pula) dostępne w następujących punktach sprzedaży:

– FIRELINE (Gdańsk Główny ul.Wielkie Młyny 16, DH Wielki Młyn BOX 41)

– KLUB PARLAMENT (ul. Świętego Ducha 2)

Polecamy!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.