Czas na…Kawę

12 Kwi

Filiżanka aromatycznej kawy to świetny pretekst na wyjście z domu i spotkanie z przyjaciółmi na mieście. Już w maju nadarzy się ku temu okazja. Przez cały tydzień w dniach 22-28 maja, wszyscy miłośnicy tego napoju będą mieli możliwość wzięcia udzialu w Festiwalu Kawy „Czas na… Kawę”.

Zgodnie z hasłem przewodnim „Poznaj nowe smaki” będziecie mogli odkrywać różnorodność smaków tego napoju w trójmiejskich kawiarniach. Choć główną bohaterką wydarzenia będzie „mała czarna” nie zabraknie również czegoś słodkiego. Wszystkie kawiarnie biorące udział w wydarzeniu przygotują specjalnie na tę okazję zestawy składające się z kawy i deseru w niesamowicie niskiej cenie (kawa 6 zł, deser 7 zł, zestaw 10 zł) . Podczas trwania wydarzenia będą organizowane liczne konkursy z nagrodami.

Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do odkrywania nowych miejsc na mapie kulinarnej Trójmiasta, serwujących idealną kawę, degustacji nowych gatunków a także poznania najnowszych sposobów przygotowywania jednego z najpopularniejszych napojów na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że podczas tego majowego tygodnia miło spędzą Państwo czas i od tego momentu będą częściej odwiedzać trójmiejskie kawiarnie – informują organizatorzy.

„Czas na…Kawę” Festiwal Kawy Trójmiasto 22–28 maja 2017
www.czasnakawetrojmiasto.pl
www.facebook.com/czasnakawe
www.instagram.com/czas_na_kawe_trojmiasto

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.