Creative Morning „Rozszerzona rzeczywistość trendem przyszłości!”

18 Wrz

Po wakacyjnej przerwie Gdański Inkubator Przedsiębiorczości wraca z cyklem spotkań biznesowo–networkingowych Creative Morning, które odbędzie się 21 września w godz. 9:00–12:00. Trwają zapisy!

Jako pierwsi o tym, w jaki sposób rozszerzona rzeczywistość może zmienić nasze życie, sposób robienia zakupów, form rozrywki lub możliwości do nauki opowiedzą Szymon Węsierski i Dawid Bojahr – założyciele Agencji Kreatywnej Efekt Agency oraz Moreinfinity, firmy, która realizuje projekty oparte o rozszerzoną rzeczywistość. Kolejnymi gośćmi będą Łukasz Krociel, Fred Raducki oraz Adam Cegielski z VR VISIO, którzy jako pierwsi w Europie stworzyli studio ze zmiksowaną rzeczywistością. Jako jedyna firma w Europie są w stanie nagrywać i streamować wideo przenosząc aktorów do dowolnej przestrzeni 3D, nakładając na żywo efekty specjalne, elementy graficzne, wirtualne ekrany z prezentacjami multimedialnymi, czy kreować dowolne interakcje z dodawanymi obiektami 3D.

Program wydarzenia:

09:0009:30 – Rejestracja i networking

09:30–09:40 – Rozpoczęcie

09:40–10:10 – Jak rozszerzona rzeczywistość stanie się częścią naszego codziennego życia? – Szymon Węsierski i Dawid Bojahr (www.moreinfinity.com)

10:10 – 10:40 – Rozszerzona rzeczywistość w sprzedaży dziś i za kilka lat – Łukasz Krociel, Fred Raducki oraz Adam Cegielski (www.vrvisio.com)

10:40 – ……. Networking, nieformalne rozmowy kuluarowe

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy TUTAJ!

👉 Do zobaczenia 21.09.2017 (czwartek), o godzinie 9:00, w STARTERZE.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.