„To Ci tłumaczę”. Kabaret SMILE (KONKURS)

17 Maj

25 czerwca o godz. 20:00 na Tarasach przy Aquaparku w Sopocie, ze swoim najnowszym programem „To Ci tłumaczę!” – wystąpi kabaret Smile z Lublina. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2 godzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia, a Kabaret Smile wykona to w swoim stylu.

Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się również jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym.
Artyści zwracają też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w nowym programie.

Kiedy? 25 czerwca 2017, godz. 20:00
Gdzie? Sopot, Tarasy przy Aquaparku
Bilety: 55-95zł
Do nabycia: Biletyna.pl, KupBilecik.pl, eBilet.pl, Kabaretowebilety.pl, Tarasy przy Aquaparku.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Smile.

                    W którym roku powstał kabaret   Smile i w jakim składzie występuje?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (22 czerwca) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KABARET SMILE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną wylosowani spośród autorów nadesłanych wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 22 czerwca do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.