Carter na targach – hybrydowo i super sportowo*

15 Wrz

W ostatni weekend września, w Ergo Arenie odbędzie się kolejna edycja największego motoryzacyjnego wydarzenia roku – targów motoryzacyjnych 3TM. Jednym z najważniejszych i największych partnerów przedsięwzięcia jest od lat Toyota Carter Gdańsk.

Nie inaczej będzie w tym roku. Na naszym stoisku pokażemy tegoroczne nowości – Avensisa, Aurisa i Land Cruisera. Szczególnie ważne miejsce na ekspozycji zajmie hybrydowa taksówka na bazie Toyoty Auris – zapowiada Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

Samochodu, którego kilkadziesiąt sztuk, jako pierwszych hybryd, trafiają właśnie za sprawą Toyota Carter Gdańsk do korporacji operujących na trójmiejskim rynku.

Carter Toyota

Fanów bezkompromisowej motoryzacji ucieszy z pewnością obecność na targach, na specjalnym, oddzielnym stoisku pokaźnej ekspozycji Maserati Polska, będącego własnością grupy Chodzeń, z którą powiązana jest kapitałowo Toyota Carter Gdańsk. Nowości, hybrydy, super samochody – zapraszamy na Targi 3TM z Toyotą Carter Gdańsk i Maserati – dodaje Maja Lesińska.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.