Bursztynowe lato – Summer Amber Festival 2017

18 Lip

Odbyły się już cztery koncerty w ramach Summer Amber Festival 2017 r. 6 i 7 lipca 2017 r. w Łebie – Mieście czterech żywiołów oraz 14 i 15 lipca w Jantarze. W nadchodzący weekend – 21 i 22 lipca – festiwalowe koncerty odbędą się w Jarosławcu. Nie zabraknie gwiazd muzyki disco polo i disco dance.

Pierwszego dnia w Łebie wystąpili: Kasia Nova Music, Danzel, Kate Ryan, Stefano Terrazzino & Belli RiBelli, Kasia Staszewska. Drugiego dnia festiwalu publiczność porywał zespół Sound’n’Grace wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Minionego weekendu, Summer Amber Festvial odbywał się na plaży w Jantarze. Imprezą towarzysząca były Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. W piątek przed sceną zgromadziły się tłumy, by bawić się przy muzyce disco polo. Pozytywną energię i dobry nastrój zapewnili: Ellixir, Top Girls, D-Bomb, Zespół After Party, Freaky Boys i Boys. To było 6 godzin wyśmienitej zabawy. Drugiego dnia publiczność rozrzewali: Stefano Terrazino & Belli RiBelli, Kasia Nova Music, Shaun Baker & Jessica Jean i jako ostania Kate Ryan. Po północy, koncert zakończył się widowiskowym pokazem sztucznych ogni.

Podczas drugiego dnia festiwalu w każdej miejscowości odbywają się wybory Bursztynowej Miss Polski. Najważniejszy tytuł w eliminacjach w Łebie zdobyła Agnieszka Bolin z Grudziądza, I i II vice zostały odpowiednio: Samanta Witkowska i Agnieszka Choszcz.

W Jantarze triumfowała Jagoda Ławska z Bydgoszczy, Paula Drozdek zdobyła tytuł I Bursztynowej Vice Miss Jantar 2017 a Karina Dardzińska II Vice Miss. Publiczność z Łeby wybrała Sabinę Szkółkę na swoją Bursztynową Miss Polski Publiczności Łeba 2017 a Zosia Perkowska została wybrana na Bursztynową Miss Publiczności Jantar 2017.

W nadchodzący weekend 21 i 22 lipca, festiwalowe koncerty odbędą się w Jarosławcu. Nie zabraknie gwiazd muzyki disco polo i disco dance. Ponownie wystąpią Top Grirls, D-Bomb, Freaky Boys, Boys oraz Piękni i młodzi, Danzel, Stefano Terrazzino a także Fun Factory. To gwarancja świetnej zabawy każdego wieczoru. Bilety w cenie 20 zł jednodniowy i 30 zł dwudniowy do nabycia w punktach kasowych bezpośrednio przed wejściem lub na ebilet.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym koncertów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.