Bob Sinclar w Zatoce Sztuki (KONKURS)

9 Lip

Kultowa postać światowej muzyki tanecznej, ikona sceny klubowej, jeden z najpopularniejszych producentów naszych czasów już 12 lipca odwiedzi Sopot. Na scenie ZATOKA SZTUKI BEACH KLUB wystąpi Bob Sinclar – weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenia na niezapomnianą imprezę! 

Komplementów na jego temat nie ma końca – co nie dziwi, zważywszy na wkład artysty w kształt dzisiejszego rynku muzycznego. Na scenie jest obecny od blisko ćwierć wieku i w tym czasie jego styl zaraził klubowiczów na całym świecie: Paryż, Nowy Jork, Tokio, Berlin czy Londyn. Kiedy gra, na parkiecie panuje szaleństwo nieporównywalne z występem żadnego innego artysty. Jego wybitną trafność w doborze środków wzbudzających tę „parkietową gorączkę” – potwierdzają to liczne hity, które nucą klubowicze na całym świecie: „I feel for You”, “The Beat goes on”, “Love Generation”, “World, hold on”, “Rock this party”, “Lala Song”, “Fuck with you”, “Fare l’Amore”, “Groupie”. Jego występ w Zatoce Sztuki to najprawdziwszy hit sezonu – absolutny must be!

Support :
MIBRO
NEEVALD
TENESSEE
MIQRO

BILETY:
https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=14569

Ceny biletów w przedsprzedaży:
STREFA A: 100 pln
STREFA B: 80 pln
STREFA VIP: 200 pln

VIP TABLE RESERVATION – TEL 785880402

Strefa VIP to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową oraz osobnymi toaletami. Do strefy tej wchodzi się poza kolejnością osobnym wejściem. Istnieje możliwość wykupienia dedykowanego miejsca siedzącego. W cenie wykupionego stolika klub zapewnia katering owocowy oraz welcomedrink.

14000622127JK2GY4rB5ZUdHLZz8as5x6tSkhNyn

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na imprezę!

Jaki prąd w muzyce house spopularyzował Bob Sinclar?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (11 lipca) do godziny 19.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZATOKA SZTUKI BEACH CLUB. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy z listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 lipca, do godziny 19.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<< 

zatokaartysci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.